سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان ماکو در پی شهادت ناجوانمردانه یکی از سربازان اسلام در منطقه به دست عوامل استکبار و ضدانقلاب بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا، متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم رب شهدا و صدیقین

وَ لاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُواْ فِي سَبِيلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاء عِندَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ

پل شهادت، اصلی ترین وسیله رسیدن به معبود است که شهدای گرانقدر با عبور از این گذر گاه درخشان همیشه جاودانه باقی می مانند و عزت و سربلندی را بر ملت شریف ایران به جای گذاشته و ثبات و استمرار خط سرخ امام حسین(ع) را با خون خود تضمین نمودند و راه شجاعت را به ما آموخته اند
بار دیگر یکی از مردان الهی ،مردی که در عرض۱۱ سال خدمت صادقانه و خالصانه و در راه اعتلای فرهنگ انقلاب و انقلابی گری با روحیه جهادی وصف ناپذیر از هیچ کوشش دریغ ننمودندبه دست عوامل استکبار جهانی و ضد انقلاب کور دل به شهادت رسید .
شهادت سرباز سرافراز میدان های جهاد و شهادت ، بسیجی دلاور شهید مصطفی فردوسی را به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج) ، مقام معظم رهبری ، خانواده معظم شهید بزرگوار و همرزمان و دوستان ایشان تبریک و تسلیت عرض می نماییم.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو ضمن محکوم نمودن این اقدام تروریستی دشمنان کوردل نظام و ملت شریف ایران ،از عموم مردم امت شهید پرور دعوت میشود در مراسم تشیع و تدفین پیکر مطهر شهید بزرگوار که از ساعت ۱۰ صبح از مقابل مسجد جامع شهرستان پلدشت به طرف زادگاه ایشان در روستای ذاکرلو برگزار می شود حضور رسانید.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو