معاون نیروی انسانی سپاه شهدا با همراهی معاون هماهنگ کننده سپاه اشنویه در منزل شهید فتاح مامال حضور یافته و با ایشان دیدار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا ؛ سرهنگ حنیف زاده معاون نیروی انسانی سپاه شهدا آذربایجان غربی به همراه سرهنگ محمدی معاون هماهنگ کننده سپاه اشنویه و سرهنگ ابراهیمیان معاون نیروی انسانی سپاه اشنویه جهت دلجویی و دیدار با خانواده شهید فتاح مامال در منزل این شهید حضر پیدا کردند.

معاون هماهنگ کننده سپاه اشنویه با اشاره به مقام شامخ شهدا گفت : ضدانقلاب با به شهادت رساندن مردان دلیری همچون فتاح مامال نمی توانند راه حفاظت و حراست از اسلام و انقلاب را سد کنند و همین مردم کرد هستند که با از خودگذشتگی حافظ شهرها و روستاهای مرزی هستند و دشمنان انقلاب را خار کرده اند و آنان نیز با تبعیت از خصلت وطن فروشی خود دست به ترور و شهید نمودن افرادی همچون شهید مامال می زنند ولی از این امر غافل هستند که راه آنها روشن است و هرگز بی رهرو نخواهد ماند.

معاون نیروی انسانی سپاه شهدا نیز با دلجویی از همسر و فرزند شهید گفت : ما بر خود وظیفه می دانیم که به دیدار شما خانواده های بزرگوار شهدای بیاییم و این افتخار بزرگی برای ما است تا از این طریق بتوانیم شنوای درد دل ها و مشکلات شما عزیزان باشیم.

در پایان این دیدار هدایایی از طرف سردار خُرّم فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی به خانواده این شهید تقدیم گردید.

 

انتهای پیام/