حجت الاسلام انصاریان گفت: ما در مقابل کفار و مشرکین زبان دیپلماسی نداریم بلکه زبان شجاعت داریم زیرا خون شهیدان ما مردم را به آینده ایران و اسلام خوش بین کرد و به مردم امید داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء؛ حجت السلام حاج شیخ حسین انصاریان در یادواره ۷۲۱ شهید سرافراز شهرستان سلماس در مصلی امام خمینی (ره) گفت: ما در مورد آغاز زندگی انسان و بشر فرضیه های علمی رایج باستان شناسان و … را قبول نداریم بلکه بنا به فرموده قرآن کریم شروع زندکی در روی زمین با هبوط یک مرد عالم و یک زن با کرامت آغاز شده است که قرآن کریم اسم آن مرد عالم و آگاه به تمام واقعیات زندگی و اسما الهی آدم نامیده و روایات اسم ان زن را حوا نامیده است.

انصاریان بیان کرد: اغاز زندگی در زمین عاری از شرک و نفاق و آکنده از ایمان و بندگی بوده است پس اسلام الهی از آغاز زندگی بشر بر روی زمین با تمامی شرعیاتش حتی مقید به دو نفر بوده است.

وی افزود: مسائل دین به تناسب جمعیت و جوامع روز به روز پیشرفته تر شد تااینکه خداوند در روز عید غدیر با رسیدن امیرالمومنین (ع) به ولایت دین را هم به اکمال رساند اما در سیر تاریخ دین افرادی از نسل آدم پیدا شدند که نسبت به فرامین الهی عصیان و سرکشی کردند که گروه مومنان به سرپرستی انبیا و اولیای الهی وارد امربه معروف و نهی از منکر شدند.

این عالم دینی و استاد حوزه اذعان کرد: این گروه های مشرک در ادوار مختلف تاریخی برای رفع مزاحمت دین داران و انبیا به این نتیجه رسیدند که باید دست به اسلحه ببرند یا بکشند و یا آنها را تضعیف بکنند؛ به همین جهت در مقابل مقاتله و جنگی که شرک و طاغوت راه انداختند خداوند فرمان جهاد را برای دین داران صادر کرد و گفت کشته های شما شهید است و سر سفره رزق خاص خداوند قرار خواهد گرفت.

انصاریان خاطرنشان کرد: از سال ۵۷ انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) آمد تا امربمعروف و نهی از منکر را در جهان زنده بکند و فرامین الهی که کامل ترین آنها در قرآن است عملی کند و مشرکین عالم هم به رهبری امریکا و اسرائیل در آمدند تا این انقلاب را نابود بکنند که در این راه از هرکاری اعماز ترور و جنگ و … دریغ نکردند اما ما روز به روز قوی تر شدیم.

وی خاطرنشان کرد: ما در مقابل کفار و مشرکین زبان دیپلماسی نداریم بلکه زبان شجاعت داریم و خون شهیدان شجاع ما بود که مردم را به آینده ایران و اسلام خوش بین کرد و به مردم امید داد لذا دروغ محض است بگوییم که امتیاز های دشمن به مردم امید داده است.

انصاریان گفت: حضرت زینب (س) وقتی در مجلس یزید گفت که چیزی جز زیبایی نمیبینم چون این روزها را میدید که تربت اباعبدالله الحسین(ع) ملجا همه عاشقان و دلدادگان خواهد شد و همه جنایاتی که کفار بر علیه مردم دین دار و مومنین انجام دادن نیز برای ما جز زیبایی نبود چون به برکت خون شهدای ماست که به ما در جهان عزت و قدرت بخشیده است.

انتهای پیام/