آیین تجلیل از دست اندرکاران راهیان نور شهرستان سردشت با حضور سردار مرادی فرمانده سپاه سردشت ، شورای تامین و مسئولین ادارات در سالن راهیان نور این سپاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء؛ در ابتدای این مراسم سرهنگ حبیبی معاون هماهنگ کننده سپاه سردشت با اشاره به اینکه شهرستان سردشت دارای سه یادمان بٌلفت و دوپازا، دارساوین و شهدای شیمیایی می باشد افزود: خوشبختانه امسال کاروان های راهیان نور بدون کوچکترین حادثه ای از یادمان های مذکور بازدید نمودند.

وی در ادامه با ارائه گزارشی از اقدامات مرکز راهیان نور سپاه سردشت، به افزایش چهار هزار نفری زائرین راهیان نور اشاره و تصریح کرد: امسال ۱۸۰۰۰ زائر کاروان های راهیان نور از استانهای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کرمان، یزد، سیستان و بلوچستان، کرماناشاه، تهران، اصفهان و … از یادمان های این شهرستان بازدید نمودند.

در ادامه نژاد جهانی فرماندار سردشت به حرکت راهیان نور اشاره کرد و گفت: میتوانیم از راهیان نور به عنوان یک حرکت فرهنگی اقتصادی درجهت شناسایی شهرستان سردشت استفاده کنیم.

سردار مرادی فرمانده سپاه سردشت نیز در خاتمه گفت: دفاع مقدس، فرهنگی است که از نور شهدا گرفته شده است و راهیان نور نیز در امتداد دفاع مقدس واقع شده است، مفتخریم که به عنوان خادمان راهیان نور، در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ دفاع مقدس و ایثار و شهادت قدم برداشته‌ایم.

در پایان از دست اندرکاران ستاد راهیان نور شهرستان سردشت با اهدای لوح سپاس تجلیل به عمل آمد و مراسم با صرف صبحانه خاتمه یافت.