اولین مجمع عالی بسیج در سال ۹۶ باحضور نمایندگان اقشار مختلف بسیج شهرستان سردشت در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار گردید

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء ؛ سرهنگ مصطفی حبیبی معاون هماهنگ کننده سپاه سردشت و دبیر مجمع بسیج شهرستان در این مجمع با اشاره به اینکه همه ما در اجرای این فریضه الهی مأمور به انجام وظیفه هستیم و نه مأمور به نتیجه، اظهار داشت: درس اساسی قیام حضرت اباعبدالله الحسین(ع) امر به معروف و نهی از منکر است، نباید تنها از آن سخن بگوییم بلکه باید با عمل خود آن را در جامعه نهادینه کنیم.

وی تصریح کرد : باید همه با هم برای ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تلاش کنیم چراکه سبب خیر، برکت و کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود. در ادامه ماموستا واوی به عنوان رئیس مجمع بسیج شهرستان سردشت گفت: در مسیر امر به معروف و نهی از منکر، جهاد قرار دارد و در برابر این فریضه باید برخی از افراد جامعه برای دفاع از حق به پا خیزند. وی ادامه داد : فریضه امر به معروف و نهی از منکر را باید براساس توصیه های معصومین(علیهم السلام) صورت پذیرد و ابتدا می بایست از خود و خانواده مان شروع کنیم . در ادامه جلسه کارگروه های فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی به بیان نقطه نظرات خود پرداختند .

انتهای پیام/