یادواره ۱۱۰ شهید فرهنگی، دانش آموز و پژوهشگر سلماس با سخنرانی سید نورالدین عافی، نویسنده و راوی دوران دفاع مقدس در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء استان آذربایجان غربی؛ یادواره ۱۱۰ شهید فرهنگی، دانش آموز و پژوهشگر شهرستان سلماس با سخنرانی سید نورالدین عافی، نویسنده و راوی دوران دفاع مقدس و با حضور فرمانده سپاه سلماس و امام جمعه و اعضای شورای تامین و بسیجیان و دانش آموزان و عموم مردم در محل مسجد امام خمینی (ره) برگزار شد.

عافی در این یادواره ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دانش آموز و فرهنگی و پژوهشگر، به بیان خاطره از زمان جنگ و تعریف رشادت های جوانان انقلاب اسلامی در دفاع از میهن و اسلام و ناموس پرداخت و خاطرنشان کرد: ایران اسلامی اکنون هم چنین جوانان باغیرت و جان بر کفی دارد و ترامپ باید از این پس به گفتار و رفتار خود دقت نماید چرا که ما همه یک سپاهی هستیم و اجازه توهین یا حتی کوچکترین بی احترامی به کشور و ارزش هایمان و سپاه را نمیدهیم.

در ادامه برنامه مداحی صورت گرفت و حاضرین دعای فرج آقا امام زمان را همخوانی نمودند و در پایان دانش آموزان و حضار از نمایشگاه تابلو کتاب شهری بازدید و در مسابقه ای که توسط فرهنگی سپاه تدارک گردیده بود شرکت نمودند.

بعد از خاتمه مراسم جناب آقای عافی ضمن حضور در جمع پایوران سپاه سلماس در نمازجماعت به همراه سرهنگ مدنی شرکت و در میان نماز ظهر و عصر، گروه سرود بسیج دانش آموزی سرود مدافعان حرم را همخوانی نمودند و سپس از این گروه توسط فرمانده سپاه سلماس تجلیل بعمل آمد.