با عنایت سردار فرمانده محترم سپاه شهدا ء لوح سپاسی به پاس تلاش در مدیریت سایت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردشت به مرکز فضای مجازی سپاه سردشت اهداء شد .

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء ؛ با عنایت سردار فرمانده محترم سپاه شهدا ء لوح سپاسی به پاس تلاش در مدیریت سایت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردشت به مرکز فضای مجازی سپاه سردشت اهداء شد . متن لوح سپاس بدین شرح است .
برادر بسیجی رحمان رحمانی
سلام علیکم
حضور جوانان با نشاط و پرشور در عرصه های علمی ، فرهنگی ، اقتصادی و نظامی از بدو پیروزی انقلاب اسلامی ایران و خلق حماسه های جاوید و ماندگار آنان در میدان های مبارزه با استکبار جهانی به ویژه دوران حماسه دفاع مقدس ، گواه به عشق و علاقه آنان به امام ، رهبری و پاسداری برای حفظ نظام اسلام و انقلاب بوده و خواهد بود ، لذا بر ماست که برای حفظ این سرمایه های عظیم آنچه در توان داریم به کار گیریم تا روحیه ایثار و آرمان خواهی در جامعه اسلامی تداوم یافته و بتوانیم با استمداد از خداوند و همت جوانان عزیز پرچم پر افتخار انقلاب اسلامی را با دست با کفایت مقام معظم رهبری به صاحب اصلی انقلاب حضرت ولی عصر ( عج ) بسپاریم انشالله . لذا به مصداق حدیث شریفه نبوی ” من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق ” از تلاش شما در مدیریت سایت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سردشت تقدیر و تشکر نموده و امیدواریم که لباس عزت و افتخار بسیج و خدمت به نظام وانقلاب را در عرصه های گوناگون بر قامت خود پوشیده و در راستای تحقق تفکر دلنشین بسیجی تلاش بنمایید و از درگاه ایزد منان آرزوی توفیقات روز افزون شما را در راه پیروی از قرآن کریم و تمسک از ائمه معصومین در ظل توجهات خاصه حضرت بقیه الله الاعظم ( عج ) و تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظما امام خامنه ای ( مد ظله العالی ) خواهانیم .
سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرّم
فرمانده سپاه شهداء استان آ.غربی