0

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: پیروی رزمندگان مقاومت بر شجره خبیثه داعش تنها گوشه کوچکی از پیروی از ولایت است، اگر در سایر میدان ها نیز گوش به فرمان باشیم پیروزی های بزرگی کسب می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء از آذربایجان غربی، سرهنگ پاسدار مقصود داوری در سخنرانی خود قبل از خطبه های نماز جمعه پلدشت با اشاره به پیروزی رزمندگان مقاومت بر گروه های تکفری و داعش گفت: پیروزی نیروهای مقاومت بر داعش همان غلبه فرهنگ بسیج است.

 

وی با تاکید بر اینکه بسیج یک فرهنگ است تصریح کرد: بسیج فرهنگ شجاعت، شهامت، رشادت و شهادت است، فرهنگ بسیج در واقع برگرفته از فرهنگ عاشورا است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: روح بسیج، حرکت و تحول در مسیر انقلاب است و بسیج زمانی می تواند به حرکت خود ادامه دهد که حرکت و تلاش اش در مسیر انقلاب باشد.

 

به گفته وی بسیج رهرو ولایت و الگویی است که امام خمینی(ره) ترسیم کرده است.

 

داوری گفت: بسیجی اهل درک، فهم و بصیرت بوده و شرایط را خود درک می کند و در هر شرایطی تابع ولایت است.

 

وی اظهار کرد: پیروی رزمندگان مقاومت بر شجره خبیثه داعش تنها گوشه کوچکی از پیروی از ولایت است، اگر در سایر میدان ها نیز گوش به فرمان باشیم پیروزی های بزرگی کسب می شود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: امروزه بیش از پیش به وحدت نیازمند هستیم و باید شکرگذار نعمت هایی که خداوند به ما عطا کرده است را بدانیم.

 

به گفته وی جشن پیروی مقاومت و حماسه شکوه مقاومت روز ۵ آذر ساعت ۱۰ صبح در سالن ورزشی انقلاب پلدشت برگزار می شود.

 

انتهای پیام/