به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج ۳۸ طرح عمرانی، محرومیت زدایی و سازندگی سپاه شهرستان چالدران به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء،اجرای این طرحها از ابتدای سالجاری در قالب طرحهای سازندگی ، محرومیت زدایی و مردم یاری در ۳۰ روستای بخش مرکزی و دشتک این شهرستان شروع شده بود که امروز با افتتاح این طرحها در اختیار روستاییان قرار داده شد .

مسئول بسیج سازندگی سپاه چالدران در حاشیه افتتاح این مراسم ها در گفتگو با نوای چالدران گفت : این طرحها شامل احداث مسجد ، مرمت و ساماندهی راههای روستایی ، احداث غسالخانه ، خانه عالم ،کمک و تکمیل خانه های نیازمندان ، احداث حمام و سرویسهای بهداشتی و آب رسانی به روستاها می باشد .

سرهنگ پاسدار یعقوب عبداله پورخاطر نشان کرد : در مجموع برای اجرای این طرح ها افزون بر ۴ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

حجت الاسلام آقایی امام جمعه شهرستان چالدران در مراسم افتتاحیه این طرحها با بیان اینکه یکی از ویژگی های بسیج در میدان بودن و در عرصه های مختلف قدم گذاشتن است افزود : داشتن چنین ویژگی خاص موجبات عزت و سرلبندی جامعه را فراهم نموده است .

فرمانده سپاه چالدران نیز در مراسم افتتاح این طرحها با اشاره به فعالیتهای بسیج سازندگی در این شهرستان به اجرای طرح ویزیت رایگان بیماران در این شهرستان اشاره کرد و گفت :این طرح در راستای خدمات بهداشتی و درمانی در طول هفته بسیج در روستاهای محروم و مرزی این شهرستان اجرا می شود .

سرهنگ پاسدار سید مهدی غفاری تصریح کرد : با بهره برداری از این طرحها افزون بر ۳ هزار خانوار روستایی و شهری این شهرستان از مزایای آنان بهره مند شده اند.