به گزارش خبرگزاری سپاه شهدا: امروز فرمانده حوزه شهید بروجردی سپاه مهاباد به همراه فرماندهان پایگاه با شهردار مهاباد دیدار نمود . در این دیدار سرهنگ حبیبی ضمن تبریک انتخاب دکتر علیزاده به عنوان شهردار مهاباد گفت : بسیج و شهرداری در داخل شهرها وظیفه مشترکی درقبال توسعه و تقویت فضای فرهنگی در محله ها […]

به گزارش خبرگزاری سپاه شهدا: امروز فرمانده حوزه شهید بروجردی سپاه مهاباد به همراه فرماندهان پایگاه با شهردار مهاباد دیدار نمود .

در این دیدار سرهنگ حبیبی ضمن تبریک انتخاب دکتر علیزاده به عنوان شهردار مهاباد گفت : بسیج و شهرداری در داخل شهرها وظیفه مشترکی درقبال توسعه و تقویت فضای فرهنگی در محله ها را دارند. و تعامل بسج و شهرداری در همه جوانب موجب خدمت رسانی بهتر به شهروندان در زمان بحران ها میباشد . وی در ادامه افزود بسیجیان شهرستان مهاباد آمادگی دارند در تمام طرح ها دست شهرداری را گرفته و خدمت به مردم را سرلوحه کار خویش قرار دهند .

در ادامه دکتر علیزاده بسیجی بودن را یک امتیاز برای مسئولین دانست و گفت : اگر شهرداری بخواهد موفق باشد باید روحیه بسیجی داشته و به آن تفکر عمل نماید . وی در ادامه خود را بسیجی مخلص دانست و گفت : انشالله به همت همه مسئولین بخصوص بسیجیان عزیز در آینده شاهد تحولات خوبی در شهر مهاباد خواهیم شد .