بسیج همیشه میدان دار صحنه اصلی دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و هر جا که نظام نیاز داشته باشد بسیج حاضر می شود.

انتهای پیام/

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء؛ سردار حبیب شهسواری در جمع کارکنان ناحیه مقاومت بسیج ناحیه ارومیه گفت:  در این ۳۹ سال از عمر انقلاب آمریکا و ایادی استکبار هر روز برای ضربه زدن به ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش کرده اند.

وی تصریح کرد: به ویژه در آذربایجان غربی که همچنان ایادی وابسته به استکبار در تلاش برای براندازی هستند که با تلاش های رزمندگان اسلام تاکنون توطئه های دشمنان خنثی شده است.

وی تاکید کرد: تصور دشمن از براندازی هنوز پابرجاست و ضربه زدن به این انقلاب با رویکردی جدید از گزینه های روی میز آنهاست که باید هوشیار بود.

سردار شهسواری با اشاره به عناوین سال ها که توسط مقام معظم رهبری انتخاب می شوند، گفت: دیدبان حقیقی مقام معظم رهبری در نامگذاری سال ها با موضوع اقتصادی در مقابله با ایده های آمریکاست.

وی افزود: در حوزه مباحث فرهنگی تنها اقدامی که مشهود است بحث کشف حجاب بوده که پشتیبانی اجرایی آن برگرفته از اتاق ۱۰۵۸ ساختمان وزارت خارجه آمریکاست که مدیریت سیاست‌های براندازی نرم در قبال ایران را برعهده دارد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با تاکبد بر توجه بیشتر به حوزه بسیج و موضوعاتا فرهنگی و جنک نرم گفت: بسیج همیشه میدان دار صحنه اصلی دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و هر جا که نظام نیاز داشته باشد بسیج حاضر می شود.

انتهای پیام/