به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء همزمان با ۲۰ بهمن و سالروز عملیات غرور آفرین والفجر ۸،همایش فجر آفرینان فاطمی حوزه دو شهید طالعی سلماس با سخنرانی سردار صمدلویی در مسجد حضرت علی اکبر(ع) برگزار شد. سردار یعقوب صمدلویی فرمانده تیپ ۳ لشکر۳۱ عاشورا در ایام دفاع مقدس در همایش فجرآفرینان فاطمی سلماس که با […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء همزمان با ۲۰ بهمن و سالروز عملیات غرور آفرین والفجر ۸،همایش فجر آفرینان فاطمی حوزه دو شهید طالعی سلماس با سخنرانی سردار صمدلویی در مسجد حضرت علی اکبر(ع) برگزار شد.

سردار یعقوب صمدلویی فرمانده تیپ ۳ لشکر۳۱ عاشورا در ایام دفاع مقدس در همایش فجرآفرینان فاطمی سلماس که با حضور مسئولین اداری، نظامی و انتظامی و نیز اقشار مختلف مردم سلماس در مسجد علی اکبر این شهرستان برگزار شد، با اشاره به سالروز عملیات والفجر۸ و روز حفاظت اطلاعات گفت: در طول ۸ سال ذفاع مقدس ۲۳ عملیات مختلف برای شکست عراق انجام شد که در این میان عملیات والفجر ۸ حساس ترین و پیچیده ترین عملیات ایران بود و به سبب همین موضوع سالروز این عملیات به عنوان روز حفاظت اطلاعات نامگذاری شده است.

صمدلویی افزود: به سر انجام رساندن عملیات والفجر۸ یکی از جلوه های نورانی دوران دفاع مقدس بود چرا که در این عملیات رژیم تا بن دندان مسلح بعث عراق در حیرت از از خود گذشتگی جوانان مومن ایرانی ناتوان ماند.

وی بیان کرد: صدام از تمام دکترین شرق و غرب استفاده کرده بود تا استحکامات طول خط درگیری اروند رود را محکم کند ولی با این حال توکل و اراده غواصان ما توانست بالاخره از این موانع سخت نظامی و جذر و مد شدید اروند رود عبور کنند و بتوانیم شکستی سنگین به دشمن بعثی وارد آوریم.

صمدلویی با اشاره به قدرت جنگی عراق که بسیار بیش‌تر از تجهیزات ایران بود، ادامه داد: فاکتورهای ایمان و تقوا و جسارت باعث پیروزی رزمندگان ما شد.

فرمانده سابق تیپ۳ لشکر ۳۱ عاشورا اذعان کرد: باید مسیر رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس را با همه توان ادامه دهیم و بدانیم که اگر ایمان به پیروزی داشته باشیم و در مسیر الهی گام برداریم، شکستی در کار نخواهد بود.

گفتنی است در این مراسم بعد از سخنرانی و مداحی،از خانوادهای معظم شهدای قبل از انقلاب سلماس تجلیل شد