به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء استان آذربایجان غربی؛همزمان با دهه مبارک فجر و ایام فاطمیه،مراسم خاطره گویی و عزاداری خانم فاطمه زهرا(س) با حضور سردار رسید اسلام حاج رحیم صارمی و فرمانده سپاه سلماس در حوزه علمیه امام علی(ع) این شهرستان برگزار گردید. سردار صارمی در این برنامه ضمن تبریک ایام الله فجر […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء استان آذربایجان غربی؛همزمان با دهه مبارک فجر و ایام فاطمیه،مراسم خاطره گویی و عزاداری خانم فاطمه زهرا(س) با حضور سردار رسید اسلام حاج رحیم صارمی و فرمانده سپاه سلماس در حوزه علمیه امام علی(ع) این شهرستان برگزار گردید.

سردار صارمی در این برنامه ضمن تبریک ایام الله فجر و تسلیت بمناسبت ایام فاطمیه،از خاطرات زمان انقلاب و دوران جنگ تحمیلی و بویژه خاطرات خود با سردار شهید باکری گفت و نیز از خاطرات تفحس شهدا در مناطق عملیاتی جنوب صحبت کرد.

ایشان در ادامه سخنان خود از اهمیت ارزش به جوانان و اعتماد که آنان سخن گفته و اشاره کرد فرماندهان زمان جنگ از همسن و سال های همین جوانان کنونی ما بودند.

وی از اهمیت ولایتمداری و بصیرت چه در خواص چه عموم نکات مهمی را بیان نمودند.در ادامه برنامه حضار با روضه خوانی و سینه زنی در سوگ شهادت حضرت زهرا(س) گریستند و عزداری نمودند.