همزمان با دهه مبارک فجر و در راستای تسهیل ازدواج جوانان کارگاه آموزشی با عنوان ” ازدواج آسان و هوشیارانه و پایدار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء؛ دکتر خضری ریاست دانشگاه آزاد اسلامی سردشت با بیان این خبر گفت: همزمان با دهه مبارک فجر و در راستای تسهیل ازدواج جوانان دانشجو کارگاه آموزشی با عنوان ” ازدواج آسان و هوشیارانه و پایدار برگزار شد.

وی با اشاره به اهمیت ازدواج در دین مبین اسلام گفت: شناخت مخاطرات پیرامون انتخاب همسر و تشریح راهکار های صحیح با اتکاء به نظر کارشناسان برای دانشجویان دانشگاه آزاد در این زمینه، سالم سازی محیط جامعه از ناهنجاریهای ناشی از بیکاری و سرگردانی جوانان و نوجوانان و کاهش آسیبهای اجتماعی در جامعه، توجه و تاکید برترویج فرهنگ و تفکر ارزشی در ارائه و انجام فعالیت های آموزشی، ورزشی، فرهنگی و فوق برنامه را از اهداف اصلی برگزاری این کارگاه برشمرد.

رئیس دانشگاه آزاد افزود : مهمترین مسئله در امر ازدواج در وهله اول علاقه و شناخت کافی زوجین از یکدیگر است و عواملی چون میزان تحصیلات، نوع شغل، درآمد وهم کفو بودن در مرحله بعدی قرار میگیرند.

در انتهای این مراسم به همت دکتر خضری ریاست دانشگاه آزاد اسلامی سردشت و در راستای تسهیل و ترویج ازدواج های دانشجویی ، به ۱۴ زوج دانشجو هدایایی نفیسی اهداء گردید.

انتهای پیام/.