به همت کانون بازنشستگان سپاه سردشت و با حضور عموم بازنشستگان این شهرستان، مسئولین ادارات و اعضای شورای تامین مراسم تجلیل و ضیافت خانوادگی بازنشستگان نیروهای مسلح شهرستان سردشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء؛ به همت کانون بازنشستگان سپاه سردشت و با حضور عموم بازنشستگان این شهرستان ،مسئولین ادارات و اعضای شورای تامین مراسم تجلیل و ضیافت خانوادگی بازنشستگان نیروهای مسلح شهرستان سردشت برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سرهنگ حبیبی معاون هماهنگ کننده سپاه سردشت ضمن خیر مقدم به حضار با بیانی از مقام معظم رهبری (مدظله العالی )مبنی بر اینکه در واقع بازنشستگی تغییر حالت از عضویت پیوسته به عضویت وابسته است افزود : این ایثارگران با دست خالی از جان و مال و خانواده خود مایه گذاشتند تا دفاع مقدس جاودانه شود.

در ادامه سرهنگ پاسدار محمد عدالت نمون مدیر کل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح آذربایجان غربی آسایش آرامش و امنیت امروز ایران اسلامی را مرهون رشادت ها وجانفشانی های بازنشستگان نیروهای مسلح دانست و افزود: شما پیشکسوتان جهاد و شهادت هستید و ترس استبداد های جهانی از ملت ایران بخاطر پیروزی های شما فجر آفرینان است.

وی امروز وظیفه همه ما به ویژه نیروهای مسلح بازنشسته که به عنوان سفیران سپاه در جامعه و در بین مردم زندگی می‌کنیم، بیداری جامعه و بصیرت افزایی است.
در ادامه به بیست نفر از بازنشستگان نیروهای مسلح هدایایی نفیسی اهداگردید و از حضار به صرف نهار پذیرایی به عمل آمد.

انتهای پیام/.