کارگاه یک‌روزه پیشگیری از جرائم و تخلفات مالی به همت معاونت طرح و برنامه و مالی سپاه سردشت برای پایوران این سپاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایکاه اطلاع رسانی سپاه شهداء؛ در این کارگاه آموزشی، مسئول حفاظت اطلاعات سپاه سردشت اظهار کرد: بدون شک سپاه و بسیج یکی از پاک‌ترین نهادهای نظام جمهوری اسلامی است که کم‌ترین تخلفات مالی در آن رخ می‌دهد و آنچه تاکنون توانسته است قداست سپاه و بسیج را حفظ کند آن است که مومن‌ترین وبا تقواترین افراد در آن خدمت می‌کنند.

وی تصریح کرد: اگر انسان در همه حال خدای متعال را ناظر بر اعمال و کردار خود ببیند از هرگونه خطا و اشتباه مصون خواهد ماند.

وی با اشاره به اینکه همیشه پیشگیری بهتر از درمان است افزود: هدف از برگزاری این کارگاه و کارگاه‌های مشابه یادآوری و تذکر قوانین و مقررات و حتی مجازات‌هایی است قانون‌گذار برای تخلفات مالی پیش بینی نموده است.

مسئول طرح و برنامه و مالی سپاه سردشت نیز در ادامه گفت : در بحث هزینه کرد تنخواه بگیران و توجه به این امر مهم که نحوه هزینه کرد باید با اطلاع مسئولین و کارپردازهای مالی معاونت ها در جهت پیشگیری از بروز احتمالی تخلفات مالی انجام گیرد.

در ادامه، کلاس آموزشی و توجیهی برگزار و ابلاغیات، قوانین و دستورالعمل‌های موجود در این زمینه مرور گردید.

انتهای پیام/.