در راستای تجلیل از خانواده معظم شهداء ؛ پرسنل سپاه سردشت و حوزه عشایری بیوران با خانواده شهداء در اسلام آباد دیدار و سرکشی به عمل آوردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء ؛ سرهنگ حبیبی معاون هماهنگ کننده سپاه سردشت در این دیدار گفت: دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران یک وظیفه است و حداقل کاری است که باید همه مسئولان کشور انجام دهند اما این دیدارها برای ما نیز به نوعی تجدید خاطره دوران دفاع مقدس است.

وی بیان اینکه حق ماندنی و باطل نابود شدنی است، افزود: امیدواریم توفیق خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران را نه به معنای مادی و پست و مقام بلکه به معنی قدرشناسی، داشته باشیم.
سید فاطمی مسئول نیروی انسانی سپاه سردشت نیز ضمن گرامیداشت مقام شامخ شهدا بر تجدید میثاق با آرمانهای این عزیزان تاکید و گفت : امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی هستند که در دفاع از ارزش های اسلامی و به پیروی از اهل بیت عصمت و طهارت (س) جانفشانی کردند و خانواده معظم شهیدان مایه افتخار جامعه و میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیار بزرگ محسوب می شود.
در این دیدار ضمن دلجویی از خانواده شهید معظم، با اهدای لوح سپاس به رسم یاد بود از خانواده معظم شهدا قدر دانی شد.
انتهای پیام/.