همایش بزرگ مجمع عالی بسیج در شهرستان چالدران برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء ،این همایش با حضور بسیجیان حوزه های مقاومت شهری ، روستای ، عشایری و ادارات سپاه چالدران در محل سالن ورزشی شهید موسوی سپاه این شهرستان بر گزار شد .

امام جمعه شهرستان چالدران در این همایش بصیرت ،آگاهی و شجاعت در برابر فتنه ها و توطئه های دشمنان در این برهه حساس زمانی بر همه آحاد ملت ایران لازم و ضروری است افزود :داشتن روحیه و تفکر بسیجی را ضامن اقتدار و امنیت است و امروزه اقتصاد مقاومتی کلید حل مشکلات کشور است .

حجت الاسلام آقایی با اشاره به جایگاه مهم و حساس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان خاطر نشان کرد  :انقلاب اسلامی ایران با اتکاء به مردم و مکتب اهل بیت عصمت و طهارت که مکتب انسان ساز ، انقلابی و استقامت است شکل گرفته و امروز به امید مستضعفان جهان به الگویی برای امتهای اسلامی تبدیل شده است .

فرمانده سپاه شهرستان چالدران نیز در این همایش به جایگاه و نقش بسیج در کشور اشاره کرد و گفت : بسیج ذخیره ملی بر آمده از مردم و در خدمت مردم است که باید از این ظرفیت و ذخیره در جهت پیشبرد اهداف عالی نظام استفاده کنیم .

سرهنگ پاسدار سید مهدی غفاری مجمع عالی بسیج را بزرگترین اتاق فکر کشور یاد کرد: در این اتاق فکر متخصصین و نخبگان بسیج کنار هم قرار می گیرند تا با ارائه راهکارهای مناسب برنامه های بهتری را در جهت پیشبرد اهداف عالی نظام داشته باشند .