آخرین جلسه مجمع عالی بسیج شهرستان خوی با هدف صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و توجه به منویات رهبری(مدظله العالی) صبح امروز برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا،، رئیس مجمع عالی بسیج شهرستان خوی در این جلسه با ارائه عملکرد سالانه کارگروه های ۸گانه مجمع گفت: به حول و قوه الهی با برگزاری جلسات منظم و مثمرثمر توانستیم با ارائه طرح هایی گامی در جهت اعتلای شهرستان برداریم.

محمود حسن پور ایجاد روحیه نشاط و وحدت رویه توجه به منویات رهبری، صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی، سهیم شدن در آبادانی و پیشرفت پروژه های شهرستان از اهداف مجمع بسیج بود که در سال جاری فعالیت کرد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوی اظهار داشت: مجمع عالی بسیج شهرستان به‌عنوان اتاق فکری برای انجام امورات مهمی است که در آن نیاز به اتخاذ تصمیم‌های تخصصی احساس می‌شود.

وی در ادامه افزود: حرکت به سمت تحقق جامعه اسلامی قطعا باید شتاب بیشتری به خود بگیرد و لازمه  این همت و عزم همگان است که شجره طیبه بسیج به عنوان لشگر مخلص و بی چشمداشت پیش قراول این جریان است.

فرمانده سپاه خوی نیز در ابتدا ضمن خیر مقدم گویی و تقدیر از روئسای کارگروه های ۸گانه از فعالیتهای خویش در سال جاری گفت: قطعا  ولایت مداری و بصیرت مردم ما را پیش قدم سهیم شدن در تصمیمات شهرستان می کند.

سرهنگ پاسدار محمد باقر علایی افزود: مجمع بسیج شهرستانی تشکیل‌شده است تا در زمینه‌های محرومیت‌زدایی، اقتصاد مقاومتی و موضوعات اجتماعی نقش‌آفرینی کند و هدف کم کردن بار از دوش دولت است.

وی افزود: ما امیدواریم که این احساس در سال ۹۷ هم همچنان ادامه یابد و روز به روز شاهد پیشرفت در اهدافمان باشیم.

فرماندار شهرستان خوی نیز در پایان ضمن جمع بندی طرح ها و استماع اظهارنظرهای اعضای مجمع بسیج در راستای کمک طرحهایی نظیر ،ایجاد بازارچه های مشاغل خانگی در حمایت از فروش تولیدات خانگی بدون اخذ مالیات و اجاره بها،در نظر گرفتن فیش های آب و برق این تولیدات،رسیدگی به محل های آسیب پذیر از جهت معتادان، بررسی وضعیت پروندهای مفاسد اجتماعی و… را صادر نمود.

انتهای پیام/