مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء گفت: شکست هیمنه استکبار جهانی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باعث تشدید طرح های سپاه هراسی توسط ایادی استکبار شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء؛ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء استان در دیدار صمیمی با پاسداران جدید الورود مرکز آموزشی سیدالشهدای تبریز، ایمان و شجاعت و انقلابی گری را از شاخصه های اصیل پاسداری دانست.

حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی با اشاره به نقش ارزشمند مرکز آموزش و تربیت پاسداری سید الشهداء در تربیت حماسه سازان جاوید دفاع مقدس، موفقیتها و پیروزیهای بی بدیل و شگفت انگیز جنگ تحمیلی را نتیجه تلاش ها و مجاهدت های شبانه روزی شهداء، ایثارگران، جانبازان و رزمندگان دانست.

حجت الاسلام سرایی اظهار امیدواری کرد: با همت جوانان انقلابی و مردم ولایتمدار ایران اسلامی و با لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از کالای ایرانی بزودی شاهد ریشه کنی فقر، حاشیه نشینی، طلاق و اعتیاد از جامعه خواهیم بود.

وی با طرح مطالبات مقام معظم رهبری از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، رشادت و شجاعت، ایمان، معرفت و شور و حال عارفانه، انقلابی گری و کارآیی را شاخصه های اصلی پاسداران تراز انقلاب اسلامی برشمردند و گفت: شکست هیمنه استکبار جهانی مخصوصا آمریکای جنایتکار توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باعث تشدید طرح های سپاه هراسی، ایران هراسی و اسلام هراسی توسط ایادی استکبار در داخل و خارج از کشور شده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء با اشاره به کاربرد سلاح های شیمیایی توسط صدام در جنگ تحمیلی و داعش در عراق و سوریه … سکوت معنی دار سازمان های حقوق بشری گفت: دشمن با استفاده از قدرت رسانه ای، اجازه نمی دهد فریاد حق خواهی و عدالت طلبی ملل مظلوم جهان به گوش جهانیان برسد فلذا جنایت های استکبار و حامیانشان در عراق، سوریه، یمن، فلسطین و منطقه در بایکوت شدید خبری قرار می گیرد.

حجت الاسلام سرایی در پایان همگان را به غنیمت شمردن فرصت معنوی ماه رجب توصیه و به بیان خاطراتی از معنویت و صداقت و صبوری رزمندگان دلاور دوران دفاع مقدس پرداخت.

انتهای پیام/