سردار مرادی فرمانده سپاه سردشت به همراه سرهنگ علی عزیزپور جانشین فرمانده سپاه سردشت و سرهنگ فصاحت مسئول بازرسی در راس هیئتی و با هدف ارزیابی از گردان های عملیاتی سپاه سردشت بازدید نمود .

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء ؛ سردار مرادی فرمانده سپاه سردشت به همراه سرهنگ علی عزیزپور جانشین فرمانده سپاه سردشت و سرهنگ فصاحت مسئول بازرسی در راس هیئتی و با هدف ارزیابی از گردان های عملیاتی سپاه سردشت بازدید نمود ..
فرمانده سپاه سردشت در حاشیه بازدید میدانی از محل گردان و کم و کیف فعالیت یگان های رزم و پایگاه عملیاتی گردان امام رضا(ع) سپاه سردشت ، به شیطنت ها و تهدیدهای دشمنان اشاره کرد و گفت: باید حداکثر توان را به‌کار گیریم تا وضعیت فیزیکی به گونه‌ای سازماندهی گردد که در کمترین زمان برای مقابله با تهدیدات احتمالی حاضر شوند.

سرهنگ عزیزپورنیز در حاشیه بازدید از گردان حمزه (ع) سپاه سردشت بر برقراری امنیت پایدار تاکید کرده و اقتدار و ارتقای آمادگی رزم نیروها ،حفظ و انسجام در راستای مردمی کردن دفاع با در نظر گرفتن ظرفیت های مناطق مرزی را متذکر شد.

وی وحدت و همدلی را مهمترین سلاح مردمان مناطق رزمی عنوان کرد و گفت: در راستای همین همدلی است که آرامش و امنیت در منطقه حکم فرما خواهد بود.

سرهنگ فصاحت مسئول بازرسی سپاه سردشت نیز ضمن در جریان قرار گرفتن مسائل امنیتی منطقه، در راستای بهبود اوضاع و پیشبرد ماموریت یگانهای رزم مستقر در منطقه راهنماییهای لازم را ارائه و براي تك تك سربازان ولايت آرزوی سلامتی نمود.

انتهای پیام/