حجت الاسلام سرایی گفت:اگر آموزش و پرورش یک نظام مقدس جمهوری اسلامی بتواند در راستای این رسالت ها حرکت نماید قطعا شاهد تعالی های بسیاری خواهیم بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی حجت الاسلام و المسلمین عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی در همايش كميته هاي اجرايي بسيج دانش آموزي استان آذربايجان غربي گفت: معلمی را شعل انبیا توصیف کرد و گفت : اولین معلم خود خداوند متعال است و به تعبیر پیامبر اکرم (ص)نیز این شغل مقدس می تواند در جامعه اسلامی تحول آفرین باشد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی هدایت‌گری و تعالی‌بخشی را از مهمترین رسالت های معلمان یک جامعه اسلامی برشمرد و افزود: اگر آموزش و پرورش یک نظام مقدس جمهوری اسلامی بتواند در راستای این رسالت ها حرکت نماید قطعا شاهد تعالی های بسیاری خواهیم بود.

وی داشتن اخلاص را از مهمترین لازمه های این شغل عنوان کرد و اظهار داشت: اگر در هر شغلی با اخلاص قدم برداشته شود یقینا موانع برداشته و مورد رحمت و کمک خداوند متعال قرار می گیرد.

حجت الاسلام سرایی با تأکید به فعلان عرصه آموزش و پرورش، اضافه کرد: پیشرفت در این نظام مستلزم عدم گرویدن و عدم وابستگی به بحث های جناحی است چرا که این امر سم مهلکی برای کلیه دستگاه های دولتی کشور محسوب می شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی به توطئه‌های ننگین دشمنان و اتفاقات اخیر در منطقه نیز اشاره کرد و خاطرنشان شد: در چنین فضایی آشنایی و آموزش تحلیل مسائل سیاسی از ضروریات امروز برای دانش آموزان است.

انتهای پیام/