سردار حبیب شهسواری در مراسم همايش كميته هاي اجرايي بسيج دانش آموزي استان آذربايجان غربي: اظهار داشت: کمک و اتحاد برای موفقیت در ماموریت های خطیر و ارزشمند تعلیم و تربیت مهمترین نیاز جامعه می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی سردار حبیب شهسواری در مراسم همايش كميته هاي اجرايي بسيج دانش آموزي استان آذربايجان غربي: اظهار داشت: کمک و اتحاد برای موفقیت در ماموریت های خطیر و ارزشمند تعلیم و تربیت مهمترین نیاز جامعه می باشد.

وی در اهمیت و ضرورت تعلیم و تربیت به آیات و روایات متعددی اشاره کرد و افزود: معلمان جز ثروتمنترین اقشار یک جامعه هستند چراکه ارزشمندترین سرمایه های هر خانواده که فرزندان هستند برای بهره مندی از فضیلت و دانایی در نزد آنها قرار می گیرند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی تصریح کرد: از این رو معلمان این امانت داران صدیق که امانت خلق در دستان آنها است ماموریت سنگین و بسیار مهم ی دارند که رونق تربیت و پرورش جامعه برای آینده در دستان پر برکت آنها است.

وی بر ضرورت تعامل بیشتر دستگاه ها با آموزش و پرورش نیز تاکید کرد و اظهار داشت: فرماندهان و مجموعه سپاه و بسیج لازم است توجه داشته باشند که هماهنگی، همیاری و ید واحد بودن با مجموعه آموزش و پرورش برای ما مهم است .

سردار شهسواری در بخش دیگر سخنان خود به اجرای طرح «شهید بهنام محمدی» در مدارس آذربایجان غربی اشاره کرد و گفت: این طرح در راستای ارتباط با خانواده، مدرسه و مسحد برای ایجاد زمینه ای به منظور انس و الفت دانش آموزان با مسجد برگزار می‌شود.

سردار شهسواری در این مراسم که به منظور تجلیل از خادمین راهیان نور برگزار شد آذربایجان غربی را یکی از ۵ استان درگیر در دفاع مقدس عنوان کرد که برگ زرینی از ۸ سال دفاع مقدس در این استان محقق شده است و هم اینک نیز این دفاع ادامه دارد.

انتهای پیام/