جانشین فرمانده سپاه سردشت از برگزاری ۲۰ برنامه فرهنگی متنوع در هفته گرامیداشت بسیج کارگری در این شهرستان خبر داد.

“سرهنگ پاسدار علی عزیزپور” روز دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: بسیج کارگری با توجه به سیاستگذاری و اهداف فرهنگی، اقتصادی و غیره موجد وحدت همراهی و همفکری در راستای تعالی و بالندگی این قشر زحمتکش بوده است.
وی به تبیین نقش بسیج کارگری در تحقق شعار امسال پرداخت و افزود: بسیج کارگری بازوی جهادی استعداد و سرمایه انسانی در تولید و رونق اقتصادی با تاکید بر حمایت و تولید کالای ایرانی است بعبارتی بسیج و اقشار آن و مشخصا قشر کارگری در سال حمایت از کالای ایرانی می تواند زمینه ساز و پیشرفت در نایل شدن به منویات مقام معظم رهبری باشد.
جانشین فرمانده سپاه سردشت بیان کرد: تاکید بر توانایی و مهارت فنی کارگران و مولفه های موثر در بالندگی این قشر زحمتکش در کلام و بیان رهبری همیشه مدنظر و چراغ راه در دست گیری و حمایت از این قشر زحمتکش بوده است.
وی خاطر نشان کرد: آنچه در برهه کنونی بیشتر به آن نیاز بوده و اصلی گریز ناپذیر در مقوله کارگری است اعتماد و سپس حمایت از کارگران، به منزله حمایت از نقشه و نسخه اقتصادی مد نظر رهبری یعنی حمایت از کالای ایرانی به دست توانمند این زحمتکشان است.
سرهنگ پاسدار عزیزپور تصریح کرد: امسال و در شهرستان سردشت ۲۰ برنامه فرهنگی با سرکشی از شهرک صنعتی در چهارم اردیبهشت ماه شروع و با برگزاری یادواره شهدا در روز نهم همین ماه به پایان خواهد رسید که از دیگر برنامه های مهم غبار روبی مزار شهدا، شرکت بسیجیان و کارگران در نماز عبادی سیاسی جمعه، برگزاری نشست کارگری و غیره است.
انتهای پیام/