جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه سردشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء ؛ در آستانه فرا رسیدن هفته عقیدتی در سپاه و بزرگداشت مقام شامخ معلم، جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه سردشت برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین عبدالی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سردشت ضمن عرض تبریک بمناسبت فرا رسیدن ماه شعبان و هفته عقیدتی و روز معلم گفت : ماه مبارک شعبان، ماه خوبي ها و بركات ، ماه توانگري روح در برابر استبداد نفس و ماه عبادت و بندگی خداوند سبحان و ماه توبه و استغفار بندگان از گناهان است و ما از درگاه با عظمت خداوند متعال مسئلت داریم که توفیق عبادت و بندگی خالصانه را با دوری از معاصی و انجام فرائض الهی و همچنین دعا به همدیگر و همه ی مومنین را به ما ارزانی دارد .

در ادامه جلسه سرهنگ جبار فصاحت معاون هماهنگ کننده سپاه سردشت با اشاره به گرامیداشت مقام والای شهید استاد مرتضی مطهری گفت: ما در راستای برگزاری برنامه های اعتقادی-سیاسی و فرهنگی و تبلیغی در هفته عقیدتی – سیاسی باید با بهره گیری از آثار شهید مطهری ،جریان شناسی و انسجام رویه در کل سازمان سپاه را مد نظر داشته باشیم و کارکنان بتوانندپاسخگوی سازمان سپاه و بسیج باشند. وی بیان داشت: ما باید از آثار شهید مطهری برای حل مسائل روز در کشور استفاده کنیم.

گفتنی است در طول هفته عقیدتی سیاسی برنامه هایی شامل فضا سازی فرهنگی – تبلیغی،نمایشگاه کتاب از آثار شهید مطهری و محصولات فرهنگی ،همایش بزرگ هیئت عاشقان ولایت،همایش عقیدتی سیاسی،کوهپیمایی بسیجیان ،تجلیل از مربیان عقیدتی –سیاسی،هادیان سیاسی و مربیان صالحین و دیدار با خانواده های معزز شهدا و ائمه جمعه و برگزار می شود.