با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه شهدای استان از خانواده معظم شهیدان باقر عباسزاده و غلامرضا رنجبری در شهرستان چالدران تجلیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء ،نماینده ولی فقیه در سپاه شهدای استان در این دیدار از شهدا به عنوان مایه افتخار مکتب الهی یاد کرد و گفت . هدف شهدا پیروی از ولایت و دفاع از خاک وطن بود که در این راه با تقدیم جان خودشان برای کشور افتخار آفرینی نمودند.

حجت الاسلام سرائی از شهدا به عنوان سرمایه های معنوی نظام و انقلاب یاد کرد و گفت امروزه افتخار ، عزت و امنیت ایران اسلامی در سایه خون پاک شهدا است و این شهدا به ما درس ایثار و از جان گذشتگی یاد دادند که امروزه وظیفه ما این است که با حضور پرشور خود در تمامی صحنه های مختلف نظام از ارزشهای والای آنان پاسداری کنیم.

وی خدمت در هر سنگری از این نظام را عبادت عنوان کردو افزود:بسیجیان آن زمان در طول ۸ سال دفاع مقدس با حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل در مقابل دشمنان متجاوز ایستادگی نمودند و امروزه نیز این بسیجیان با الگو گیری از آنان با حضور خود در تمامی صحنه های انقلاب راه آنان را ادامه می دهند.

حسین زاده فرماندار شهرستان چالدران نیز در این دیدار ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والا مقام انقلاب ، ۸ سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم با بیان اینکه شهدا با تقدیم جان خویش در راه دفاع از وطن و ارزشهای والای آن امروزه به عنوان الگوی ایثار و شهادت برای تمامی ملت ایران اسلامی شدند افزود:امنیت جامعه امروزی را در سایه خون این شهدا پاک شهدا است امروزه شایسته است قدر دان خون پاک شهدا باشیم و راه پر نورشان را با تمام توان ادامه دهیم .

حجت الاسلام آقایی امام جمعه شهرستان چالدران نیز در این مراسم ایستادگی و جانفشانی های رزمندگان در طول ۸ سال دفاع مقدس و وحدت و همدلی مردم تمامی تهدیدات و توطئه های دشمنان خنثی و آنان را از دست یابی به منافع خود محروم ساخت افزود:امروزه لازم است این روحیه و فرهنگ استقامت و پایداری و فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل جوان تببین و تشریح شود.