به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء ؛به مناسبت هفته مقاومت و گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر،صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر در سلماس در پادگان ارتش برگزار شد. این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و همخوانی سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و نیایش آغاز و سپس نمایش رزمی توسط یکی از گروهان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء ؛به مناسبت هفته مقاومت و گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر،صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر در سلماس در پادگان ارتش برگزار شد.

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و همخوانی سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و نیایش آغاز و سپس نمایش رزمی توسط یکی از گروهان های نمونه ارتش اجرا شد.

در ادامه برنامه سرهنگ حیدرزاده فرمانده تیپ۲۶۴ هجومی شهید علی عبدی نیروی زمینی ارتش سخنرانی کردند.

ایشان ضمن تسلیت درگذشت حجت الاسلام والمسلمین حسنی و تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر این مهم را خاطر نشان شدند که توان نظامی ما با دهه شصت قابل قیاس نیست و هرکس قصد تعرض داشته باشد به شدیدترین نحو با او برخورد خواهیم کرد.سپس فرماندار سلماس نیز در مورد قدرت ایران و انقلاب اسلامی سخن گفتند.

در ادامه برنامه یگان های نمونه مستقر در میدان از مقابل جایگاه رژه رفتند.این مراسم با تجلیل از جانبازان و ایثارگران شرکت کننده در عملیات آزادسازی خرمشهر و تجلیل از سرباز مدال آور در مسابقات ورزشی خاتمه یافت.