فرمانده قرارگاه امام سجاد(ع)وسپاه مهاباد به مناسبت درگذشت مجاهد نستوه و خستگی ناپذیر و روحانی گرانقدر حجت الاسلام و المسلمين حاج شيخ غلامرضا حسني پیامی صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحيم             انا لله و انا اليه راجعون

خبر درگذشت مجاهد نستوه و اسوه تقوا حجت الاسلام غلامرضا حسنی قلب تمام یاران انقلاب را به درد آورد.

پیام « ارجعی الی ربک » را عالم متّقی، مجاهد نستوه و خستگی‌ناپذیر و روحانی گرانقدر حجت‌الاسلام و المسلمین حاج شیخ غلامرضا حسنی  لبیک گفت ومردم آذربایجان را در غم واندوه خود داغدار کرد .

آن فقیه وارسته در تمامی دوران مبارزه با رژیم ستمشاهی و پیروزی انقلاب و مدیریت در عرصه‌های مختلف و مأمن و مأوی بودن برای فرزندان انقلاب نقش بسیار مهم و مؤثری داشت و یکی از ارکان مهم صیانت از حریم ولایت بود.

به یقین فقدان چنین شخصیت بزرگواری که که از پیشگامان انقلاب اسلامی و از یاران وفادار امام (ره) بوده‌اند و در این راه مشقات و رنج‌های فراوانی را تحمل کردند، به سادگی جبران نخواهد شد وضايعه سنگینی برای انقلاب و ایران است.

حاج شیخ غلامرضا حسنی  از مخالفان نظام شاهنشاهی پهلوی بود و از ۱۸ سالگی همواره اسلحه گرم به همراه داشته و به مبارزه مسلحانه با نظام پهلوی پرداخته است وی در دوران جنگ تحمیلی نیز نقش بسزایی در دفاع از مرزهای کشور داشته است.

ایشان نمونه یک عالم انقلابی بود که دردمندانه به مسائل اسلام و مسلمین توجه داشت و با همه وجود در راه انقلاب تلاش می‌کرد و همیشه در صراط مستقیم انقلاب که‌‌ همان طریق ولایت فقیه است، گام برمی‌داشت.

اینجانب این ضایعه بزرگ را به محضر حضرت ولی عصر(عج) ، مقام معظم رهبری، روحانیت معزز و آحاد مردم شریف استان آذربايجان غربي و شهرستان مهاباد که سال‌ها از رهنمودهای وی بهره‌مند بودند و بالاخص خاندان و بیت مکرم ایشان تسلیت عرض نموده، رحمت واسعه الهی برای این فقیه ارزشمند از خداوند بزرگ مسئلت دارم

                                                                                                                   فرمانده قرارگاه امام سجاد(ع)وسپاه مهاباد       

                                                                                                                           سرهنگ پاسدار طالب رحیمی