به گزارش روابط عمومی سپاه مهاباد روز پنجشنبه مورخه ۳ خرداد ماه ۹۷ ، به مناسبت سوم خرداد ماه ، مراسم بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در طلائیه مهاباد با حضور فرمانده قرارگاه امام سجاد (ع) وسپاه مهاباد ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، عشایر غیور منگور ، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ، مسئولین ادارات در سالن طلائیه این شهرستان برگزار شد .

فرمانده قرارگاه امام سجاد (ع) وسپاه مهاباد در این مراسم سوم خرداد را نقطه عطفی در دفاع مقدس و سرآغازی برای پیروزی ‎های سیاسی ، دفاعی و روانی ملت ایران دانست

وی ادامه داد : ما به عنوان افرادی که شاهد آن دوران سراسر افتخارآمیز و دوران انسجام جدی و حساب شده و قطعی در رویارویی با دشمنان بودیم ، اگر به درستی و بدون زیاده‌گویی به شما منتقل شود فرزندان شما به شما افتخار خواهند کرد.

سرهنگ رحیمی افزودند : دشمن درصدد نادیده‎گرفتن و محو تاریخ انقلاب اسلامی است و تلاش می‎کند موجودی به نام صدام و حزب بعث را از ذهن فرزندان ما و صحنه بین المللی حذف کند.رژیم بعث به نمایندگی از استکبار جهانی با پشتیبانی لجستیک و رسانه‎ای در مقطعی که نهال انقلاب اسلامی تازه در حال رشد و نمو بود مرزهای ما را در نوردید و بخش عظیمی از مرزهای ما را اشغال و جنگ گسترده‎ای را به ما تحمیل کرد.

فرمانده قرارگاه امام سجاد (ع) وسپاه مهاباد گفتند : برای قرن‎های متمادی این ملت در عظمت و اقتدار قرار دارد و امروز همه دنیا با نگاه تکریم نگاه می‎کند. مردم ایران باید بدانند که نیروهای مسلح ما با تجربه رویارویی مداوم در ۳۸ سال گذشته به درجه‎ای از اشراف سیاسی و نظامی رسیدند که دشمنان این کشور نمی‎توانند یک صحنه کوچک درست کنند و از آن بهره بگیرند. امروز با چشم‎های باز می‎بینید که اقتدار نیروهای مسلح ما دشمن را تا کیلومترها خارج از مرزهای این کشور تعقیب کرده و این عظمت نیروهای مسلح ما است.