به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه سردشت ، معاون همانگ کننده و هیئت همراه با خانواده شهید ابراهیمی دیدار کردند.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه سردشت در این دیدار با خانواده شهیدرحمان ابراهیمی با  اشاره به اینکه پیشمرگان کرد مسلمان در طول دوران جنگ تحمیلی بر نقش پررنگی در حفظ کیان کشور داشتند و قهرمانانه در راه حفظ مرزها و خاک کشور جنگیدند و به درجه رفیع شهادت نائل گشتند و امروزه هم ادامه دارد، گفت : پیشمرگان کرد مسلمان دیار قهرمان پرور سردشت و بالاخص روستای ملاشیخ همانند انصار دوران نبی مکرم اسلام (ص) به یاری مهاجرین دوران خود شتافتند تا توطئه های شوم دشمنان نظام و انقلاب نقش برآب شود .

حجت الاسلام والمسلمین عبدالی با اشاره به رشادتهای مردم سردشت در دفاع از آرمان های نظام مقدس اسلامی گفت : همواره مردم انقلابی این دیار مانعی برای رسیدن دشمنان به اهداف شومشان بوده اند از این رو آسایش آنها بارها مورد تجاوز قرار گرفته اند و خیل شهدای این منطقه نشانگر این موضوع است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه شهدا بهترین سرمایه ی وجودی خود را تقدیم نظام، انقلاب و ارزش های اسلامی کردند، افزود : تکریم و توجه به یادگاران شهدا از وظایف اصلی تمامی مسئولان است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه سردشت در پایان این دیدارها با اهدای لوح سپاس و هدایا از خانواده شهید رحمان ابراهیمی تجلیل به عمل آورد.