در آستانه فرا رسیدن ۱۴ خرداد و قیام خونین ۱۵ خرداد شاهد به ثمر نشستن آرمان ها و اهداف والای جمهوری اسلامی با گذر از مرزهای جغرافیایی و نفوذ به عمق قلبهای سایر آزادی خواهان جهان هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء :سرهنگ  حسینی فرمانده سپاه اشنویه با تسلیت سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد گفت : در آستانه فرا رسیدن ۱۴ خرداد و قیام خونین ۱۵ خرداد شاهد به ثمر نشستن آرمان ها و اهداف والای جمهوری اسلامی با گذر از مرزهای جغرافیایی و نفوذ به عمق قلبهای سایر آزادی خواهان جهان هستیم.

وی تصریح کرد: حضرت امام (ره) از نظر علم و عمل، درک عمیق معرفتی و تقوای علمی و عملی از بزرگترین چهره های اسلامی است. ایشان مهربان و مملو از عطوفت و پرهیزکاری بود و صبر و استقامت ایشان مانع از آن بود که در سخت ترین حوادث پیش رو خللی در اراده اش برای رسیدن اش برای رسیدن به اهداف و مقاصد انقلاب اسلامی ایجاد نماید.

ایشان اظهار داشتند: امام خمینی (ره) در مقابل انسان های خودی و محروم و مستضعف  فروتن و مهربان بودند ولی در برابر ستمگران، مستکبران ،دشمنان و خیانت کاران هیچ گونه تسامحی نداشتند و به دشمن روی خوش نشان نمی دادند و معتقد بودندکه در برابر باطل و دشمن ستمگر باید قاطعیت داشت و با قاطعیت برخورد کرد.

فرمانده سپاه اشنویه گفت: حضرت امام (ره) خود را خدمتگذار و عاشق مردم می دانست. بصیرت، بینایی و عمق اندیشی در امورات از ویژگی های شخصیتی ایشان بود.

سرهنگ حسینی افزود:دستاوردهای قیام۱۵ خرداد منتهی شد به یک امر بزرگ و آن استقلال کشور و آزادی برای همه مملکت با هدایت و رهبری معمار کبیر انقلاب. ۱۵ خرداد یک تاریخ شکوهمند است که تا ابد جاودانه می ماند.

در پایان سرهنگ حسینی  از همه آحاد مردم ایران اسلامی جهت حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد تا با حضور حماسی در این راهپیمایی مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و استکبارستیزان جهانی بزنند.