به گزارش پایگاه اظلاع رسانی سپاه شهدا، مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) روز یکشنبه ۱۳خرداد ۹۷ در نمازخانه دانشگاه صنعتی ارومیه و با حضور اساتید و کارکنان دانشگاه برگزار شد. در ابتدای مراسم حجت السلام والمسلمین امامی مسئول محترم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن عرض خیرمقدم و خوش آمدگویی، […]

به گزارش پایگاه اظلاع رسانی سپاه شهدا، مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) روز یکشنبه ۱۳خرداد ۹۷ در نمازخانه دانشگاه صنعتی ارومیه و با حضور اساتید و کارکنان دانشگاه برگزار شد. در ابتدای مراسم حجت السلام والمسلمین امامی مسئول محترم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن عرض خیرمقدم و خوش آمدگویی، درباره شخصیت عظیم امام خمینی (ره) مطالبی ایراد فرمود و مردم را به وحدت و همدلی فرا خواندند. در ادامه آقای دکتر جوادی مسئول سازمان بسیج اساتید استان به تبیین آرمانها و اندیشه های امام خمینی (ره) پرداختند و وظیفه آحاد مردم حمایت از آرمانهای انقلاب و ولایت مداری و تبعیت از مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) دانستند و فرمودند بایستی با بی عدالتی و فساد مبارزه جدی شود و تمامی اموالی که متعلق به بیت المال است و در دست اشخاص است باید به بیت المال برگردانده شود.دکتر جوادی بیان داشتند ابعاد شخصیتی امام خمینی(ره) از جامعیت و کمالاتی برخوردار بود که در کمتر کسی یافت می شود.

جامعیت علمی در فلسفه و عرفان و فقه و اصول و تفسیر و سیاستمداری بی نظیر است.وی افزود جامعیت اخلاقی و روحی و اتصاف درونی ایشان به اخلاص و زهد و بندگی ، شجاعت ، صراحت ، صداقت و مردم داری جزو نوادر روزگار محسوب می شوند.

ایشان اضافه کردند که امام(ره) از همان شروع مبارزات تا ارتحال با اقتدار تمام روی اصول و مبانی برخواسته از اسلام ناب محمّدی (ص)اصرار ورزیدند و گامی از آنها عقب نشینی نکردند و با اعتماد کامل به وعده خداوند و تکیه بر مردمی که آنها را خوب می شناخت قدرت های جهانی شرق و غرب و ناظران بین المللی و تحلیل گران را مات و مبهوت اقتدار و عزت و پایمردی و توان امامت و رهبری خویش ساختند.

انتهای پیام/