سرهنگ  حیرانی در گفت و گو  با پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء با بیان اینکه روز قدس نماد جغرافیایی عشق،تاریخ ایثار و محراب نیایش های خونین مسلمانان عالم است،افزود:ملت ایران همیشه در صحنه و حامی مردم مظلوم فلسطین در دفاع از حق قاونی خود در قبله اول مسلمین جهان است. فرمانده ناحیه در ادامه گفت:همه […]

سرهنگ  حیرانی در گفت و گو  با پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء با بیان اینکه روز قدس نماد جغرافیایی عشق،تاریخ ایثار و محراب نیایش های خونین مسلمانان عالم است،افزود:ملت ایران همیشه در صحنه و حامی مردم مظلوم فلسطین در دفاع از حق قاونی خود در قبله اول مسلمین جهان است.

فرمانده ناحیه در ادامه گفت:همه ساله مردم در ایران در آخرین جمعه ماه رمضان به راهپیمایی در حمایت از مردم فلسطین می‌پردازند. در شماری از کشورهای اسلامی نظیر ترکیه، اندونزی، بحرین، لبنان، پاکستان و حتی برخی کشورهای غیر اسلامی نظیر ایالات متحده آمریکا و انگلستان نیز، تظاهراتی در بعضی از مراکز اسلامی و با حضور مسلمانان و غیر مسلمانان برگزار می‌شود،در واقع روز قدس نماد وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین، غزه و دیگر کشورهای اسلامی می‌باشد. روز ایستادگی مستضعفان عالم، علیه مستکبران و روز فریاد مظلومیت ملتی است که با خون فرزندان خود پرده از چهره کریه رژیم غاصب صهیونیستی برمی دارند.

سرهنگ پاسدار علی حیرانی در انتهای سخنان خود گفت:عموم مسلمانان جهان و دولتهای اسلامی باید برای کوتاه کردن دست این غاصب و پشتیبانان آن به هم بپیوندند و جمیع مسلمانان جهان در آخرین جمعۀ ماه مبارک رمضان که از ایام قدر است با حضور خود می‌توانند تعیین کنندۀ سرنوشت مردم فلسطین نیز باشند.

انتهای پیام/