آیین تکریم و معارفه فرمانده حوزه شهری محمد رسول الله سپاه اشنویه با حضور فرمانده سپاه اشنویه ، جمعی از مسئولین و بسیجیان حوزه شهری برگزار شد. …

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء : آیین تکریم و معارفه فرمانده حوزه شهری محمد رسول الله سپاه اشنویه با حضور فرمانده سپاه اشنویه ، جمعی از مسئولین و بسیجیان حوزه شهری برگزار شد.

در این مراسم فرمانده سابق حوزه به بیان اقدامات و عملکرد حوزه شهری در طول زمان تصدی مسئولیت  پرداخت و از همکاری مجموعه حوزه و پایگاهها در اجرای برنامه ها تقدیر کرد.

در ادامه مراسم سرهنگ پاسدار علی حسینی فرمانده سپاه اشنویه با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: بسیج در طول انقلاب و در عرصه های مختلف نقش کلیدی و سازنده داشته و بهره گیری از تمامی ظرفیت های بسیج را ضروری دانشت . ایشان همچنین احساس تکلیف و مردمی بودن را یکی از مزیت های بسیج عنوان کرد و افزود : هممواره مردم ، سپاه و بسیج در کنار هم هستند.

سپس فرمانده جدید حوزه به بیان برنامه های آتی خود در حوزه پرداخت و ابزار امیدواری کرد با همکاری و همیاری مسئولین ، بسیجیان و شورای حوزه و پایگاه ها شاهد اجرای کیفی ترین برنامه ها و سازماندهی مسنجم گردان بیت المقدس باشیم.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات سرهنگ پاسدار سماواتی  ،  طی حکمی از طرف فرمانده سپاه اشنویه ، فرمانده جدید حوزه شهری محمد رسول االله معرفی گردید.

انتهای پیام/