به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا، مردم روزه ‌دار و اهل سنت مهاباد با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر صهیونیست، الله اکبر خامنه ای رهبر، لااله الاالله، ما همه سرباز توئیم خامنه ای گوش به فرمان توئیم خامنه ای، پشتیبانی خود را از بیت المقدس و آرمان های مردم فلسطین […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا، مردم روزه ‌دار و اهل سنت مهاباد با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر صهیونیست، الله اکبر خامنه ای رهبر، لااله الاالله، ما همه سرباز توئیم خامنه ای گوش به فرمان توئیم خامنه ای، پشتیبانی خود را از بیت المقدس و آرمان های مردم فلسطین اعلام کردند

امام جمعه موقت مهاباد بیان کرد: غیرت اسلامی و پاسخ به فرامین رهبری مردم را به خیابان ها کشانده است تا حمایت خود را از مردم مظلوم و زجر کشیده فلسطین اعلام کنند.

ماموستا یحیی اسماعیلی افزود: راهپیمایی امروز مردم مهاباد ۲ پیام اصلی دارد، اول اینکه حضور همیشگی توام با وحدت در کنار سایر مذاهب و قومیت های کشور را نشان داد و همراهی کردن نسبت به سیاست ها و وفاداری به ارزش های انقلاب اسلامی پیام دیگر این راهپیمایی است.

وی همچنین بیان نمود که  پشتیبانی از مردم فلسطین و ایستادگی در مقابل رژیم غاصب صیهونیستی پیام دیگر راهپیمایی دشمن شکن روز جهانی قدس است.

امام جمعه موقت مهاباد همچنین در سخنرانی پایانی مراسم راهپیمایی روز قدس این شهرستان گفت: انقلاب اسلامی ایران یکی از تاثیرگذارترین انقلاب های معاصر بوده که بر مبنای استکبارستیزی شکل گرفته است.

ماموستا یحیی اسماعیلی با اشاره به اینکه استکبار جهانی همواره در طول تاریخ دشمنی خود را با نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان داده است، افزود: مبارزه با استکبار و زورگویی ریشه در قرآن دارد و بزرگترین جهاد در اسلام مقابله با این سلطه گری است.

وی با اشاره به اینکه مردم مظلوم فلسطین نیم قرن در مقابل سلطه رژیم صهیونیستی ایستاده اند، افزود: اقدامات رئیس جمهوری آمریکا موجب تضعیف موقعیت اسرائیل شده و موضوع فلسطین یکبار دیگر به صدر مسائل جهان اسلام و دنیا برگردانده شده است.

ماموستا یحیی اسماعیلی یادآورشد: روز جهانی قدس موجب زنده نگه داشتن اسلام و اتحاد مسلمانان شده است.

وی با اشاره به تلاش دشمن به ایجاد تفرقه، گفت: همه ما وظیفه داریم وحدت و انسجام خود را حفظ کنیم و تلاش کنیم تا وابستگی خود را به کشورهای غربی و شرقی به حداقل برسانیم.

وی گفت: تقویت جبهه اسلامی، تضعیف رژیم غاصب صهیونیستی، بازگشت انتفاضه، پاسخ موشکی به حملات صهیونیست ها، تشدید سیاست های حمایت از فلسطین از دستاوردهای مسلمانان در ماه های اخیر بوده است و نباید غفلت به خود راه بدهیم و همچنان اقتدار و توان موشکی کشور را در مقابل دشمنان حفظ کنیم