سرهنگ کریم علی نژاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه در ضیافت افطاری خانواده های شهدای دارلک با گرامیداشت یاد و خاطره این شهدا گفت:شما امروز میهمان سفره شهدای دارلک هستید، میزبان امروز ما فرزندان و همسران و برادران و پدران شهید شما هستند. وی با با گوشزد نمودن توصیه های شهدا در وصیت نامه […]

سرهنگ کریم علی نژاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه در ضیافت افطاری خانواده های شهدای دارلک با گرامیداشت یاد و خاطره این شهدا گفت:شما امروز میهمان سفره شهدای دارلک هستید، میزبان امروز ما فرزندان و همسران و برادران و پدران شهید شما هستند.

وی با با گوشزد نمودن توصیه های شهدا در وصیت نامه هایشان خاطرنشان کرد:در وصیت نامه شهدای دارلک دو نکته برجسته است اول خطاب به امام و گوش به فرمان ایشان بودن و دوم توصیه به مردم که حافظ انقلاب و ولایت باشید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه افزود:ما باید ویژگی برجسته شهدا را همچون عبادت و عبودیت در اوج رضایت مندی از خداوند را در خود تقویت کنیم.

سرهنگ علی نژاد با یادآوری اهمیت عملیات دارلک در کوتاه کردن دست ضد انقلاب گفت: عملیات دارلک نقطه عطف پاکسازی سایر رمناطق حساس منطقه از ضدانقلاب بود، شهدای دارلک هم آزاده بودند و هم همچون عمار بصیر.

وی با اشاره به عزت و سربلندی خانواده های شهدا تاکید کرد: رقابت برای شهادت مسابقه زیبای بین شهدا بود، خانواده شهدا همیشه اینطور می گویند که هرچه می بینیم زیباست و ما خدا را شاکریم.

انتهای پیام/