سرهنگ پاسدار علی حیرانی در مصاحبه با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء آذربایجان غربی،ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و روز دختر،افزود:جشن ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) امشب با حضور اقشار مختلف شهرستان چایپاره و مسئولین شهرستانی با اجرای برنامه های متنوع در محل پارک ملت این شهرستان برگزار خواهد شد. فرمانده ناحیه […]

سرهنگ پاسدار علی حیرانی در مصاحبه با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء آذربایجان غربی،ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و روز دختر،افزود:جشن ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) امشب با حضور اقشار مختلف شهرستان چایپاره و مسئولین شهرستانی با اجرای برنامه های متنوع در محل پارک ملت این شهرستان برگزار خواهد شد.

فرمانده ناحیه در ادامه گفت:حجاب و عفاف یکی از ارزش‌های اسلامی است که طی سال‌های اخیر زیر سؤال بردن آن به عنوان یکی از هدف‌های جنگ نرم دشمن تعیین شده است.حجاب و پوشش براي بانوان به ويژه حجاب برتر و توجه به تحريم عفاف و حراست آن در زن از اصيل‌ترين سنگر زنان و از مهمترين و سودمندترين قانون الزامي آفرينش براي آنها در جامعه است. به عبارت روشنتر، حجاب و پوشش، سنگر سعادت و پيروزي و رستگاري زنان و جامعه است، که اگر اين سنگر آسيب ببيند و يا فرو ريزد، عوامل سعادت، پاکزيستي و شرافت آنها فرو میريزد.

سرهنگ پاسدار علی حیرانی در ادامه افزود:همانگونه كه ميدانيم همزمان باآغازپيروزي انقلاب اسلامي ناقوس مبارزه بافرهنگ اسلامي بامحوريت تهاجم فرهنگي وگسترش ابتذال ومقابله با پديده مقدس حجاب وعفاف توسط غرب به صدادرآمدو دشمنان دين وحكومت ديني باهمه امكانات به مبارزه بافرهنگ پوشش وعفاف براي تهي ساختن درون نظام وحداقل جلوگيري ازشيوع فرهنگ ديني وانقلابهاي اسلامي درسطح دنيابرخاست.

فرمانده ناحیه چایپاره در پایان مصاحبه خود ضمن اشاره به اینکه از عوامل مهم بد حجابي در جامعه ، گرايش به تجملات و تنوع كاذب در لباس و پوشش است .

زنان هر چه بيشتر به دنبال مدها و لباسهاي مختلف باشند بيشتر به دنبال خود نمايي و به تعبير قرآن« تبرج » خواهند رفت،تأکید کرد:پاکدامني و عفاف، گوهري ارزنده است که بايد هزاران چشم از آن مراقبت کرد.

اين گوهر اگر گم شود، ديگر به دست نمي‌آيد و اين مرواريد اگر بشکند، ديگر درست نمي‌شود. پس مواظب دزدان عفاف و غارتگران سرمايه حجاب در کشور عزیزمان باشیم چرا که اینکه حجاب است که پاکیزگی نفس جامعه ار حفظ کرده و موجب رشد و تعالی جامعه اسلامی و ایرانی خواهد بود.
انتهای پیام/