به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء آذربایجان غربی؛با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء و مسئول امور روحانیون سپاه شهداء،مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه چایپاره در محل مجتمع فرهنگی ۹دی شهرستان برگزار شد. در ابتدای مراسم فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چایپاره سرهنگ پاسدار علی حیرانی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء آذربایجان غربی؛با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء و مسئول امور روحانیون سپاه شهداء،مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه چایپاره در محل مجتمع فرهنگی ۹دی شهرستان برگزار شد.

در ابتدای مراسم فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چایپاره سرهنگ پاسدار علی حیرانی ضمن خیرمقدم گویی به مهمانان حاضر در مراسم،نمایندگی ولی فقیه را جزء ارکان بسیار حساس و مورد نیاز در سطح نیروهای مسلح دانست.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء با حضور در جمع صمیمانه خانواده شهداء و ایثارگران،ائمه جمعه و جماعت،روحانیت معظم،فرماندهان و شورای اداری تأمین،مسئولین ادارات و سازمان ها و پاسداران و بسیجیان جان بر کف و ایثارگر مربیان و هادیان سیاسی و حلقه های صالحین و … شهرستان چایپاره با اشاره به این نکته که انگیزه،ایمان،تقوا ،تفکر انقلابی و حرکت جهادی شرط اصلی کار است،افزود:امروز برنامه و هدف اصلی دشمن ایجاد شکاف بین نظام و مردم است به تفاوت بین جنگ سخت و نرم پرداخت و گفت:در دروان دفاع مقدس دشمن آشکار بود و مردم هم خودشان جنگ می کردند و با تمام توان از رزمندگان حمایت می کردند و توانستند در اوج غربت اسلام را در برابر دنیای استکبار بایستد.
حجة الاسلام سرایی ضمن تبیین ایثارگری های مدافعان حرم،تأکید کردند هرکاری که انگیزه الهی و خدایی داشته باشد به ثمر می نشیند و نتیجه می دهد،ایشان علت دشمنی استکبار با ملت بزرگ ایران را در شکست پی در پی توطئه های آنان در منطقه،تعمیق و نفوذ و صدور انقلاب به کشورهای اسلامی،پیشرفت های علمی و عملی نظام مقدس جمهوری اسلامی،عدم تسلیم و سازش پذیری انقلاب اسلامی و شکست ابرقدرتها و استکبار دانستند.
وی با بیان اینکه امروز به شدت نیازمند وحدت انقلابی هستیم ادامه داد:دشمن به شدت با ابزار جنگ نرم به دنبال مسئوله سازی و ایجاد آشوب و اعتصاب و مشکلات اقتصادی در تمامی نقاط کشور است ولی ولایت مداری و حرکت جهادی در جبهه انقلاب این ملت را به پیروزی خواهد رساند.
ایشان با اذعان به اینکه متأسفانه برخی مسئولین فرهنگی و اقتصادی هنوز باور ندارند که درگیر یک جنگ تمام عیار فرهنگی و اقتصادی هستیم ابراز امیدواری کرد باید با بیداری،بصیرت و پیروی از ولایت بتوانیم به مشکلات فائق آییم.
در ادامه مراسم آیین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج چایپاره با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء آذربایجان غربی انجام و حجة الاسلام و المسلمین قنبری به عنوان مسئول جدید دفتر دنمایندگی ولی فقیه چایپاره معرفی و از زحمات حجة الاسلام و المسلمین خیرا… شریفی قدردانی شد.
حاج آقا سرایی تأکید کردند مسئول جدید دفتر نمایندگی با اهتمام و جدیّت نسبت به ارتقاء معنویت و بصیرت دینی و تقویت روحیه جهادی و انقلابی فرماندهان،پاسداران و بسیجیان و خانواده های آنان با بهره گیری از حوزه های علمیه و استفاده از زوحانیون عالم و اثرگذار و هماهنگی با سیاست های ابلاغی و تعامل افزا با فرماندهی در اجرای مأموریت مدنظر قرار دهد.

انتهای پیام/