مسئول بسیج جامعه زنان شاهین دژ گفت : حجاب اسلامی تجلی زیبایی های معنوی زن است و بدون شک حجاب دینی،زن را از آفات و گزند آسیب های اجتماعی خواهد رهاند و می تواند طراوت و جمال همیشگی را برای وی پایدار ،ساری و جاری سازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپا شهدا، روحبخش نیرویی ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب گفت : بیست و یکم تیرماه سال ۱۳۵۱ رژیم سفاک رضاخانی با حمله به مسجد گوهرشاد و شهادت تعدادی از متدینین درصدد رواج بی حجابی در جامعه بود که با روشنگری های طلاب و حمایت های همه جانبه مردم ضمن محکوم شدن این جنایت فجیع هدف اصلی رژیم منحوس رضاخانی نیز در اذهان عمومی منفورتر گشت.

مسئول بسیج جامعه زنان گفت : حجاب اسلامی تجلی زیبایی های معنوی زن است و بدون شک حجاب دینی،زن را از آفات و گزند آسیب های اجتماعی خواهد رهاند و می تواند طراوت و جمال همیشگی را برای وی پایدار ،ساری و جاری سازد.

وی تصریح کرد : امروز دشمنان اسلام بدنبال رواج بی حجابی جهت ایجاد تزلزل در خانواده و در نتیجه در کل جامعه هستند تا بدین طریق راه ورود به جامعه اسلامی را به زعم باطل خویش هموار سازند و در این خصوص با توجه به درسی که زنان مؤمن و ولایتمدار کشور عزیزمان از ائمه اطهار علی الخصوص حضرت فاطمه زهرا (س) در خصوص رعایت حریم و حفظ حجاب گرفته اند و با اتکال به پروردگار این جنگ فرهنگی دشمن نیز به زباله دان تاریخ خواهد پیوست.

نیرویی همچنین به برنامه های مختلف اجرایی در طول این هفته از جمله تجلیل از بانوان محجبه،برگزاری اجتماع بزرگ مردمی مدافعان حریم خانواده،اهدای شاخه گل در سطح خیابان های شهر به افراد باحجاب،دیدار با خانواده های زنان شهیده و … اشاره کرد.