سرهنگ داوری : اردوهای جهادی پلدشت نیز در قالب اردوهای جهادی ۱ روزه، ۷ روزه و۱۰ روزه برگزار می شود و در تابستان نیز بالغ بر ۲ هزار نفر روز در این اردوها شرکت می کنند.

سرهنگ پاسدار مقصود داوری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء آذربایجان غربی با اشاره به افتتاح طرح هجرت در پلدشت گفت: طرح هجرت یکی از طرح های بزرگ اوقات فراغت جوانان در فصل تابستان است که زمینه حضور و مشارکت قشر جوان را در عرصه های سازندگی و با هدف محرومیت زدایی در مناطق محروم فراهم کرده است.

 

وی تصریح کرد: مشارکت در ساخت و ساز و بهسازی مدارس و فراهم سازی زمینه های مناسب برای فعالیت جوانان در صحنه سازندگی کشور، ایجاد فضای مناسب برای تشکیل و یادگیری فعالیت های گروهی، بهره برداری از توان متخصصان بسیجی در امور تخصصی و سازندگی از دیگر هدف های طرح هجرت است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: مدارس فاطمه الزهرا(س)، کوثر بهلول آباد، شهید قاسم بروکی آق اوتلوق و پیام قیرکندی در این طرح بازسازی و بهسازی می شوند.

 

داوری گفت: طرح هجرت در قالب ۱۵۰ نفر دانش آموز و به مدت ۱۰ روز اجرا می شود.

 

وی اظهار کرد: اردوهای جهادی پلدشت نیز در قالب اردوهای جهادی ۱ روزه، ۷ روزه و۱۰ روزه برگزار می شود و در تابستان نیز بالغ بر ۲ هزار نفر روز در این اردوها شرکت می کنند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: فعالیت های عمرانی، آموزشی، کمک به برداشت محصولات کشاورزی، رنگ آمیزی، اقتصاد مقاومتی، کمک به تولید . صنایع تبدیلی گوشه ای از فعالیت های گروه های جهادی در فصل تابستان است

 

انتهای پیام/