به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء: کاروان های راهیان نور خواهران سپاه اشنویه  با بدرقه سرهنگ پاسدار عباس محمدی معاون هماهنگ کننده سپاه اشنویه و نیروهای نظامی و انتظامی و مسئولین ادارات شهرستان به یادمان شهید آبشناسان واقع در جاده ارومیه اشنویه نرسیده به روستای عین اروم اعزام شدند. این کاروان ها بعد از […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء: کاروان های راهیان نور خواهران سپاه اشنویه  با بدرقه سرهنگ پاسدار عباس محمدی معاون هماهنگ کننده سپاه اشنویه و نیروهای نظامی و انتظامی و مسئولین ادارات شهرستان به یادمان شهید آبشناسان واقع در جاده ارومیه اشنویه نرسیده به روستای عین اروم اعزام شدند.

این کاروان ها بعد از حضور در محل یادمان و نثار فاتحه به شهیدان ، از روایتگری خانم ثریا ذهابی مشاور فرمانده سپاه اشنویه در امور بانوان و از راویان شهرستان بهره مند شدند . سپس سرهنگ پاسدار عباس محمدی معاون هماهنگ کننده سپاه اشنویه در جمع حاضران به بیان خاطراتی از شهداء پرداختند و بیان داشتند بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب زنده نگه داشتن نام و یاد شهداء کمتر از شهادت نیست. ایشان در ادامه فرمودند ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه را عامل وحدت و شکست توطئه های دشمنان اسلام دانست. سرکار خانم علیزاده مسئول حوزه علمیه خواهران شهرستان نقده بیاناتی پیرامون سیره شهداء و الگو قراردادن زندگی شهیدان بیان نمودند.در ادامه دختر شهید صباح با وفا نیز دکلمه ای در فراق پدر برای حاضرین قرائت کرد .در پایان مراسم از تعدادی از خانواده های معظم شهداء تجلیل بعمل آمد.