سردار شهسواری گفت: این مناسبت ها و نامگذاری ها بهانه هایی هستند برای تجدید اتفاقات عظیم تاریخ که فراموش نشوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی، سردار حبیب شهسواری صبح امروز در نشست صمیمی با فرماندهان واحد مقاومت بسیج دانش آموزی ضمن گرامیداشت ۱۳ آبان و یادآوری مناسبت های تاریخی که در این ماه قرار رخ داده گفت: این مناسبت ها و نامگذاری ها بهانه هایی هستند برای تجدید اتفاقات عظیم تاریخ که فراموش نشوند.

وی در این مراسم به برگزاری پرشکوه مراسم اربعین شهادت حضرت سید الشهدا(ع) و یاران آن حضرت اشاره کرد و افزود: اربعین بهانه ای است برای فراموش نشدن عاشورا و زائران اربعین معجزه عصر جدید هستند.
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی تصریح کرد: البته اربعین مختص شیعه و سنی نیست بلکه تمام آزادی خواهان عالم آنهایی که دل به الهیت بسته اند در این روز جمع و در یک مسیر ۸۰ یا ۱۰۰ کیلومتری کنگره عظیمی را تشکیل می دهند.

سردار شهسواری اظهار داشت: بطوریکه حتی نظریه پردازان بسیاری را شگفت زده کرده و بر این باور رسانده که این اجتماع و شور حسینی با معیارهای مادی قابل قیاس نیست.

وی تاکید کرد: از این رو با توجه به اینکه دشمن از اتحاد جهان اسلام هراس دارد باید سعی شود تا اربعین و یاد این حقیقت در مقابل طوفان توطئه های دشمن حفظ شود.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در پایان به دیدار اخیر جوانان با رهبر معظم انقلاب نیز اشاره کرد و افزود: شما جوانان گنج های بی پایان هستید و چون ارزشمند هستید همواره در طمع دشمن قرار دارید که بایستی مراقب باشید تا اسیر دسیسه های آنها نشوید.

انتهای پیام/