سردار شهسواری با اشاره به جنگ همه جانبه دشمن علیه ملت ایران گفت: جنگ و نبردی همه جانبه علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران از همان اول در تمام سطوح و زمینه‌ها به رهبری آمریکا بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپه شهدا، به مناسبت فرا رسیدن ۱۳ آبان روز جهانی استکبار ستیزی، همایش بزرگ انقلابیون جوان با حضور سردار شهسواری فرمانده سپاه شهدا و رحیم عباس زاده مسئول بسیج دانشجویی استان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه و معاونین فرهنگی دانشگاه‌های ارومیه و جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های ارومیه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه برگزار شد.

سردار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی در این مراسم گفت: ۱۳ آبان حرکتی از جانب دانشجویان برای اسلام بود.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی با اشاره به سخنان میشل فوکو تصریح کرد: انقلاب دوم نامیدن این حرکت در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ از جانب امام خمینی (ره) اهمیت این حرکت عظیم دانشجویی را دو چندان می‌کند.

وی با اشاره به اهمیت انقلاب اسلامی ایران از زبان تحلیلگران آمریکایی گفت: میشل فوکو درباره انقلاب اسلامی گفته است که انقلاب ایران همانند دمیدن روح به جهان بی روح بود.

شهسواری با اشاره به حرکت عظیم حسینی مردم ایران در روز اربعین گفت: بعد از انقلاب اسلامی حرکت و جنبش اربعین حسینی به عنوان معجزه‌ای دیگر و معجزه عصر جدید می‌باشد.

وی در ادامه گفت: در این حماسه عظیم الهی حرکت همه اقشار مردم مانند قطراتی می‌ماند که از تمام دنیا چه سنی و چه شیعی و چه مسیحی بصورت قطره مانند وارد دریای اربعین و کنگره بزرگ اربعین می‌شوند.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی تاکید داشت: ۱۳ آبان از بعد عددی و محتوایی قابل تحلیل است.۱۳ آبان اول زمینه ساز ، تسریع و تثبیت کننده انقلاب اسلامی بود.

شهسواری با اشاره به جنگ همه جانبه دشمن علیه ملت ایران گفت: جنگ و نبردی همه جانبه علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران از همان اول در تمام سطوح و زمینه‌ها به رهبری آمریکا بوده است.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی در ادامه اظهار داشت: جنگ اقتصادی و جنگ‌های فرهنگی دیگر نیز بدنبال شکست‌های آمریکا در ۴۰ سال گذشته است و به اذعان تحلیل گران آمریکایی، رژیم غاصب آمریکا در همه جوانب چه نظامی و چه جنگ نرم در مقابله با ملت ایران شکست خورده است.

وی گفت: ما به حول و قوه الهی با تلاش و کوشش و فداکاری از این گردنه نیزعبور خواهیم کرد.

شهسواری در ادامه با بیان اینکه لاف آمریکایی‌ها در باره تحریم‌های ۱۳ آبان را امروز به عینه میبینیم گفت: آنانی که مدعی بودند در تحریم‌های جدید صادرات نفت را به صفر می‌رسانند امروز خود ۸ کشور را مستثنی می‌کنند این است شوکت و عظمت ابر قدرت جهانی؟

وی با اشاره تاثیر گذاری حضور ایران در خاورمیانه مطرح کرد: این از قوت ماست که هر روز فکر و ذهن و رسانه‌ها و پول‌های آمریکایی معطوف ایران و صرف دشمنی با ایران است.

شهسواری در ادامه با اشاره به سخن فرستاده آمریکایی تصریح کرد: آمریکایی‌ها با فرستاده ایی به ایران گفتند که «چرا ما هر کجا هستیم ایران هم هست و مزاحم ماست آن فرستاده جواب خود را این گونه گرفته اند که خودتان گفتید مارا جدی بگیرید.

فرمانده سپاه شهدا بیان داشت: عرصه، عرصه خطرناکی نیست، اما خطیر است ما عرصه‌های خطرناک‌تر از این را هم گذرانده ایم ما ۳۰۰ هزار شهید داده ایم.

شهسواری به حضور اهمیت دار دانشجویان در همه عرصه‌ها اشاره کرد و بیان کرد: ما امروز برای تحکیم اندیشه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و … نیازمند دانشجویان هستیم.

وی گفت: در عرصه ای هستیم که دشمنان یکروز هم تحمل ما را ندارد، آمریکا ۴۰ سال است میخواهد ریشه ایران را بخشکاند، اما انقلاب اسلامی۴۰ برابر رشد کرده است.

شهسواری در پایان گفت: ما بدنبال کسب جغرافیای معنوی و قلبی هستیم، اما آمریکا در حال از دست دادن جغرفیای خود است.

انتهای پیام/