همزمان با سراسر کشور مردم شهرستان سردشت نیز با خروش خود در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان بار دیگر با آرمان های امام و انقلاب تجدید میثاق کردند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا، همزمان با سراسر کشور مردم شهرستان سردشت نیز با خروش خود در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان بار دیگر با آرمان های امام و انقلاب تجدید میثاق کردند . نژاد جهانی روز یکشنبه در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در سردشت، افزود: در شرایط حاضر حرکات اقشار مختلف مردم با رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست های اجرایی دولت، آمریکا و ایادی استکبار را بیش از هر زمان دیگری در انزوای جهانی قرار داده است.
فرماندار سردشت با اشاره به سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا گفت: چپاول کشورهای ضعیف اساسی ترین فلسفه وجودی امریکا است و چون آنها دستبردار نفت و منابع زیرزمینی و همچنین تعیین تکلیف برای حقوق شهروندی و سازوکار و ساختار کشور نبودند سبب شد تا ملت ایران به ستوه امده و لانه جاسوسی آمریکا در تهران را به تسخیر درآورند.
وی اضافه کرد: ملت ایران هیچگاه آغازگر جنگ و زمینه تجاوزگری را فراهم نکرده است اما در مقابل آن ایستادگی کرده و در فکر امنیت و آسایش در مرزهای کشورمان بوده است.
وی در رابطه با قانون کاپیتولاسیون که منجر به تبعید امام (ره) از کشور شد گفت: در چنین روزهایی قبل انقلاب این قانون به تصویب آمریکا و ایران رسید که هر شهروند آمریکایی با ارتکاب هر نوع جنایتی در ایران محاکمه نشود و به کشور خودش برگردد و مسلم است این قانون با هر نوع آزادی خواهی در جهان در تضاد بوده و یک قانون وحشیانه و غیرعادلانه است.
مردم سردشت همزمان با راهپیمایی سراسری ۱۳ آبان در چهارراه قدس تجمع کرده و همراه با شعار دادن مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل خیابان های وحدت و پیروزی را به مقصد میدان صلاح ایوبی پیمودند.
در پایان این مراسم قطعنامه سراسری قرائت و آدمکهای استکبار جهانی که توسط دانش اموزان ساخته شده بودند به اتش کشیده شدند.
انتهای پیام/