فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: مردم در دفاع از راه شهدا و آرمان های انقلاب اسلامی، عقب نشینی نمی کنند و با حضور خود این موضوع را بار دیگر اثبات کردند.

سرهنگ پاسدار جواد مولودی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا، ضمن تقدیر از حضور پرشور و باشکوه مردم در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان امسال، اظهار کرد: در چهلمین سالگرد راهپمایی یوم الله ۱۳ آبان شاهد حضور پرشور و باشکوه مردم بودیم و این حضور در میاندوآب نیز پررنگ و چشمگیر بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب افزود: این راهپیمایی نشان داد که مردم در دفاع از راه شهدا و آرمان های انقلاب اسلامی، عقب نشینی نمی کنند و با حضور خود این موضوع را بار دیگر اثبات کردند.

وی گفت: ملت ایران اسلامی نشان داد که علی رغم همه هیاهوها، تهدیدات و تبلیغات اردوگاه غرب به رهبری آمریکا، گو ش به فرمان رهبری معظم انقلاب و ولی امر مسلیمن جهان و حافظ خون شهدا هستند.

مولودی با بیان اینکه ما در مقابل استکبار فرمولی به نام ایستادگی داریم، تصریح کرد: مردم با حضور خود پاسخ محکمی به آنهایی دادند که سازش و تسلیم را می پسندند و تاکید کردند که هرچند مشکلاتی داریم ولی راه مقاومت ادامه دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با اشاره به اینکه مردم نشان دادند که حمایت از نظام و انقلاب، مهم ترین وظیفه آنهاست، افزود: مردم مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و امپراطوری رسانه ای دشمنان وتحریم کنندگان کوبیدند.

انتهای پیام/