به همت حوزه بیوران و بسیج عشایر شهرستان سردشت همایش همبستگی سران عشایر و طوایف در مسجد سید احمد خمینی برگزار گردید/

سرهنگ فصاحت معاون هماهنگ کننده سپاه سردشت در همایش همبستگی سران عشایر و طوایف با اشاره به نقش عشایر در روند پیروزی های انقلاب اسلامی اظهار داشت : عشایر در راستای بسترسازی گفتمان انقلاب نقش بسزایی در جامعه ایجاد نموده است .

وی به اقدامات دشمنان اسلام در برهم زدن اتحاد و همبستگی عشایر و طوایف اشاره کرد و بیان داشت: عشایر همواره در کنار مسئولین و فرزندان انقلابی خود در مقابل این مکر و حیله دشمنان مانند کوه ایستاده اند و اتحاد خود را از دست نداده اند .

معاون هماهنگ کننده سپاه سردشت در ادامه تصریح کرد : ملت مسلمان ایران با انسجام و اتحاد خود انقلاب اسلامی را رقم زدند و امروز برای حفظ این انقلاب وحدت و یکدلی همه اقشار ملت بیشتر از هر زمان دیگری ضرورت دارد.

سرهنگ فصاحت افزو د: در سالی که با عنوان چهل سالگی انقلاب اسلامی شناخته شده، شاهد هستیم که آمریکایی‌ها در ادامه سیاست خصمانه خود علیه مردم ایران تحریم‌های ظالمانه‌ای را علیه ملت ایران وضع کرده و ما در راهپیمایی ۱۳ ابان با سر دادن شعار هیهات مناالذله بار دیگر تاکید کردیم که ملت ایران همچنان ایستاده است، زیر بار ذلت نمی‌رود و بر موضوع استقلال و آزادی خود تاکید دارد.

انتهای پیام/