سرهنگ کریم علی نژاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه در جمع کارکنان شرکت دخانیات آذربایجان غربی گفت: آمریکا در ۴۰ سال گذشته در دشمنی با ملت از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است و چه به طور مستقیم و چه غیرمستقیم با مردم ایران جنگیده است. وی افزود: آن ها سه راهبرد را برای مبارزه […]

سرهنگ کریم علی نژاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه در جمع کارکنان شرکت دخانیات آذربایجان غربی گفت: آمریکا در ۴۰ سال گذشته در دشمنی با ملت از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است و چه به طور مستقیم و چه غیرمستقیم با مردم ایران جنگیده است.
وی افزود: آن ها سه راهبرد را برای مبارزه با نظام اسلامی پیش بینی کرده اند که اولین مرحله آن خروج از برجام بود.
فرمانده سپاه ارومیه تاکید کرد: آمریکا به این نتیجه رسیده است ک با فشار کوتاه مدت و میان مدت نمی تواند به اهداف خود برسد و دلیل شکست آن ها مشخصا به ایمان و اراده ملت ایران برمی گردد.
سرهنگ علی نژاد تصریح کرد: هدف دیگر آمریکا فشارهای سخت اقتصادی و ایجاد عملیات روانی قرار دادن مردم در مقابل نظام است.
این مقام مسؤل تاکید کرد: آمریکایی ها هیچ گاه نمی توانند اقدام نظامی علیه ملت ایران انجام دهند اما آن ها می خواهند از لحاظ روانی همیشه مردم را از جنگ بترسانند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه خاطرنشان کرد: آمریکا موثرترین تهدید انقلاب اسلامی را تهدید موجودیتی آن می داند و برای آن برنامه های مختلف فرهنگی و سیاسی و اجتماعی و اقتصادی دارد تا در نهایت بتوانند ملت ایران را از مسیر خود برگرداند.
وی افزود:مردم و مسولین باید مراقب باشن تا اسیر عملیات روانی دشمن در ایجاد شکاف بین مردم و مسولین نشوند.