صبح امروز با حضور فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ در محل مجتمع فرهنگی هنری حافظ این شهرستان برگزار شد.

صبح امروز با حضور فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی،فرماندهان سپاههای مهاباد،میاندوآب،بوکان و تکاب و مسئولین شهرستان شاهین دژ مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ در محل مجتمع فرهنگی هنری حافظ این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام عسگر امامی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه شاهین دژ ضمن عرض خیر مقدم به فرمانده سپاه شهداء استان آذربایجان غربی و کلیه مدعوین به این مراسم از تلاش ها و خدمات ارزنده سرهنگ پاسدار تقی نجمی در طول دو سال فرماندهی این ناحیه تقدیر کرد.

وی به وضعیت کنونی جامعه که دشمن با توطئه های خود و نقشه چینی در اتاق های فکر در صدد وارد ساختن ضربه بر پیکره نظام است اشاره کرد و گفت : امروز مسئولین فضای جامعه را بایست بیش از پیش درک کرده و مورد توجه قرار دهند.

حجت الاسلام حسین فصیح نیا امام جمعه شاهین دژ از خدمات و گام های موثر و مثبت سرهنگ پاسدار تقی نجمی در طول حضور در شهرستان شاهین دژ تقدیر کرد و گفت : با نگاهی به برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی طی چهل سال به این حقیقت پی خواهیم برد که امام خمینی (ره) با حرکت خود عزت ،غیرت،روحیه شجاعت و مسیر انسانیت را برایمان روشن ساختند و بایست قدردان این نظام باشیم.

وی به توطئه دشمن برای ایجاد تفرقه بین جامعه اشاره کرد و گفت در این راستا دشمنان نظام  روحانیت و سپاه را در نوک پیکان خود میبینند اما به کوری چشم پلیدشان روحانیت و نهاد مقدس سپاه روز به روز روابطی محکم و ناگسستنی پیدا خواهند کرد و دشمن این آرزوی محال را با خود به گور خواهد برد.

حسین عباسی فرماندار شاهین دژ گفت : بایست تلاش کنیم پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی را همچنان بر سر قله های پیروزی به اهتزاز درآورده و دشمنان را از افکار پلیدشان مایوس سازیم.

وی افزود: ساختارهای اقتصادی کشور بایست اصلاح شود و اگر اصلاح نشود ناخالصی هایی را که امروز شاهد آن هستیم اتفاق خواهد افتاد و اقتصاد رانتی نیز به تبع سایر ساختار های اقتصادی بایست اصلاح شود و در بحث اصل ۴۴ قانون اساسی که در واقع واگذاری امور اقتصادی و دولتی به بخش خصوصی است که بعضا درست هم به اجرا در نیامده است بایست اصلاحانی صورت پذیرد تا شاهد ناخالصی های اقتصادی نباشیم.

در این آئین سردار حبیب شهسواری ضمن تقدیر از زحمات سرهنگ پاسدار تقی نجمی به پاس دو سال خدمت صادقانه ،سرهنگ پاسدار مرتضی کاظمی را به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ منصوب کرد.

گفتنی است سرهنگ نجمی نیز بعنوان معاون هماهنگ کننده سپاه شهداء معرفی شد.