کتاب های ابدی ، اسم تو مصطفاست ، قصه دلبری و احضاریه بعنوان کتناب های فصل پاییز و زمستان بسیج معرفی شدند. …

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء: کتاب های ابدی ، اسم تو مصطفاست ، قصه دلبری و احضاریه بعنوان کتناب های فصل پاییز و زمستان بسیج معرفی شدند.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه اشنویه در گفت و گو با خبرنگار سپاه شهداء ضمن معرفی کتاب های فصل پاییز و زمستان بسیج اظهار داشت : این کتاب ها در چهار عنوان ابدی به نویسندگی مهدی صفری (رمانی جذاب که به ماجرای داعش در عراق می پردازد ) ، اسم تو مصطفاست به نویسندگی راضیه نجار (زندگی نامه داستانی شهید مصطفی صدر زاده) ، قصه دلبری به نویسندگی محمد علی جعفری ( زندگی شهید محمد حسین محمدخانی بروایت همسر شهید ) و کتاب احضاریه به نویسندگی علی موذنی (روایت یک روزنامه نگار و نویسنده که برای سفر به کربلا احضار می شود )در فصل پاییز و زمستان محور مسابقه خواهند بود .

وی تصریح کرد علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید کتاب و همچنین شرکت در مسابقه کتابخوانی و اطلاع از کم و کیف کتاب های معرفی شده به واحد فرهنگی اجتماعی بسیج سپاه اشنویه و یا به سایت  www.irghalam.com    مراجعه کنند.

سرگرد پاسدار سجاد جاویدی در ادامه افزود : فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی به ویژه فرماندهان حوزه ها و پایگاه های بسیج جهت ترویج و تبلیغ کتاب فصل بسیج می توانند کتاب معرفی شده را با تخفیف مناسب خریداری کنند. بدین منظور سپاه اشنویه آمادگی دارد ضمن دریافت سفارشات نسبت به تهیه و تحویل کتب اقدام نماید.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه اشنویه در پایان خاطر نشان کرد : امیدواریم از طریق اهمیت موضوع کتاب  و کتابخوانی و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی به خوبی برای عموم مردم تبین و از ظرفیت عظیم و با انگیزه بسیج در تبلیغ و ترویج کتاب فصل بهره برداری به عمل آید.