مسئول بازرسی بهمراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه سردشت با اکیب همراه از پایگاه های عملیاتی وپایگاه های طرح شهید کاوه گردان حمزه سیدالشهداء (ع) تابع سپاه سردشت سرکشی نمودند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء ، سرهنگ نجفی مسئول بازرسی سپاه سردشت در جمع بسیجیان گردان رزمی حمزه (ع) گفت: بسیجیان با لبیک گویی به مقام عظمای ولایت وبااطاعت وتبعیت محض از ولی زمانشان همه هستی خودشان را وقف اسلام نموده وشب وروز در راستای ایجاد امنیت پایدار مجاهدت می کنند.
مسئول بازرسی سپاه سردشت افزود: خواست و مرام بسیجی معنویت است و اگر خلاصه تفکر بسیجی اعلام کنیم همان اسلام ناب محمدی(ص) است که در برابر اسلام آمریکایی مقاومت می کند.در مقابل ایثار و فداکاری های نیروهای جان برکف سپاه، دیدار با آنان کمترین کاری است که می توانیم انجام دهیم.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالی نیز در ادامه ضمن سخنانی در خصوص امربه معروف و نهی از منکر گفت: يکي از واجبات و فروع دين ما که از اهميت بسياري بر خوردار است فريضه امر به معروف و نهي از منکر است که علي رغم اهميت آن خواسته يا نا خواسته در حال کم رنگ شدن است.
وی به مراتب امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و افزود: با توجه به اين که جامعه بستري است براي تربيت افراد, لذا اسلام اهميت و اهتمام فراواني به مسايل اجتماعي دارد تا آن جا که فريضه اي مانند امر به معروف و نهي از منکر را که دستوري جامعه ساز است از فروض و واجبات قرار داده و به عنوان يکي از فروع دين مطرح ساخته است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سردشت با بیان اینکه روح، اساس، هدف، پايه، مقدمه، نتيجه و بالاخره فلسفه نماز، ياد خداست تصریح کرد: نماز از اهميت فوق العاده اي برخوردار است تا حدي که پيامبر (ص) فرمودند: هر که نماز را سبک شمارد، از امت من نيست.
وی در پایان گفت: نماز نه تنها در جبران گناه و پوشيده شدن آن نقش دارد بلكه مي‌توان از آن به عنوان سدي در برابر گناهان آينده نام برد چرا كه روح ايمان را در انسان تقويت كرده و نهال تقوي را در دل او پرورش مي‌دهد و دو عامل «ايمان» و «تقوي» نيرومندترين موانع در برابر گناه مي‌باشد و اين همان نكته‌اي است كه در قرآن مجيد نیز به آن اشاره شده است.
انتهای پیام/